tümosan mı erkunt mu tavsiyeler

tümosan mı erkunt mu tavsiyeler

• Kullanılan toplam oy
    112

Ynt: tümosan mı erkunt mu tavsiyeler

zf şanzumanlı olanlara sekromenç takılıyor fabrika onayı ile çok kullanışlı ve güzel oluyor ben takdırdım süper vites kollarıda küçülüyor çok kullnışlı ve pratik oluyor...
erkunt mu tümosan mı alan karar versin..

Pek agır olmayan işlerde 7175 80.3 ün yaptıgı işi yapabilir ama agır işlerde 80.3 le 7175 i pek kıyaslama derim.Şu da var ama 80.3 alacagın paraya 8105 Tümosanda alabiliyosun :D eger tümosan almassan Erkuntun 80.4 ünün öneririm.80.3 ler bizim burdada genel olarakta 80.4 den az tutuldu.

kardeşim tümosan tavsiye ederim çekişi süper yolda yavaştı şimdi dişli değiştirttim 40- 45 yapıo herhangi bi problemide çıkmadı memnunum ben 2011 model 8175 kullanıcısı olarak

kardeşim ben bir buçuk yıl önce 80.3 e aldım çok memnunum 400 saati doldurdu motor tam olarak kendine geldi çekişi falan inanılmaz arttı yakıt olarak süper hiç bir sorun çıkarmadı tarlada zf lere göre çok daha pratik şimdi alacak olsam belki kıymet 90 e alırdım ama e serisi alırdım hem yakıt açısından e serisi çok iyi hemde pratik bence lüxlere göre daha sağlam arıza yapma ihtimali daha düşük ne kadar çok özellik o kadar karmaşıklık o kadar arıza riski eksi bir yanı var mı diye düşünüyorum şuraya yazacak kadar önemli bişey yaşamadım inan. Karar senin ne alırsan al Allah kaza bela vermesin.

yorumlar için herkeze teşekkür ederim..konyalı kardeşim dişli degişimi ne kadara mal oldu çekide düşüş var mı birde 81 serisi mi yoksa 71 serisi mi.3 pistonla 4 arasında yakıt farkı nasıl senin ki ne yakıyor

barış pala link=topic=64912.msg738165#msg738165 date=1367390905' Alıntı:
yorumlar için herkeze teşekkür ederim..konyalı kardeşim dişli degişimi ne kadara mal oldu çekide düşüş var mı birde 81 serisi mi yoksa 71 serisi mi.3 pistonla 4 arasında yakıt farkı nasıl senin ki ne yakıyor

tümosan al çekişi süper

barış pala link=topic=64912.msg738597#msg738597 date=1367495874' Alıntı:
şanzımanları aynı diye biliyorum ama sadece biri 3 biri 4 piston diye biliyorum yanlış mı yoksa

ölede olabılır tam bılmıyorum ama tarlada işin coksa 4 pıston az yakar ama yolda kullanacaksan 3 pıstonluyu al derım

barış pala link=topic=64912.msg738751#msg738751 date=1367519227' Alıntı:
yakıt olarak 4 piston 3 e göre abartılı bir fazlalıgı var mı acaba

4 pıston uzun tarla işlerınde az yakar 3 pıston yolda az yakar 4 pıston yolda fazla yakar işte 3 pıston la agır işlerde yakar tarlada