TÜMOSAN TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Ynt: TÜMOSAN TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

kardeş bu alemde tek para verilip alınmayacak motor tümosan sakın bu hataya düşmeyim 200 saatte maximanın motoru grank kesti daha ne olabilir

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=776.msg1022333#msg1022333 date=1442222252' Alıntı:
tümosan illaki yapılan şikayetler ve ürünün hatalarını analiz
edip gereğini yapıyordur değilmi..
Valla pek öle gözükmüyo abi konfor olmadini herkes söyluyor 15 model bahce tipi üstüne oturdun mu pek bi degisen yok bi debraj pedali var havada asili resmen...

Arkadaslar bu traktor model ve marka sevdasi bir kizi sevmeye benzer kimin yari kiminkinden kendince guzeldir fakat digerine cirkin gelebilir.Hani demezlermi gonul bu nereye konacagi belli olmaz
Birakalim herkez kendi marka ve modeliyle yasasin kendini o sekilde mutlu ediyorsa onun icin en iyi marka odur

bizde 9115 var 85 saatte yakıtı bağımsız diskli tırmıkta çok güzel pullukta daha deneyemedik içi çok geniş mf 3095 var bizde babamla değiştirdik traktörleri 3095 ufacık geldi 9115ten sonra şuan memnunuz traktörden

fabrika yaptıgı malın arkasında durmuyor arızası çok oluyor bizim milletimizde bunu hiç bişe yokmuş gibi alıyor birde alanların havasından geçilmiyor şöyle çekiyor böyle çekiyor diye 82-80 ile ford 7610 a kafa tutan komşumuz var :D

POYRAZLI TALHA link=topic=776.msg1022930#msg1022930 date=1442588491' Alıntı:
Ek pistonlarla 6000 kilograma çıkarmışlar. Yardımcı pistonsuz 2200 kg olması lazım

kabinli isterseniz, klima ve yardımcı piston standart.. yardımcı piston olunca 6000 kg kaldırma kapasitesine ulaşıyor..yardımcı piston olmazsa 4500 kg.. bildiğim kadarı ile

• Beğen
Tepkiler: Yyyggg

Arıza açmasa iyi motor aslında, arıza açtığı bişey değil olabilir her makinede ama servisi de fabrikası da cebimizdeki parayı tokatlama peşinde. Fabrika kaliteyi artırma gayretinde olmadıkça servisleri çiftçiyle dost olmadıktan sonra olmaz. Arıza açmayan bi motora denk gelirseniz oda baya bi şans işi ama arada çıkıyor, o zaman sıkıntısız kullanabilirsiniz.

slm aley. yorumları okuyorum. cok güzel yorumlar yazılıyor.fakat sizin dediğiniz gibi bende mf den toros tan,brodway gicik alıyorum.neden mi verdiğin paranın karşılığı yok. bügün 13000 brodway satıldı.
277 gold massey fiyatına valtra a95 aldım.bakın farka oyüzden
sizin dediğinize takılyorum ama tümosan gibi ucuz olsa nevhoolland da avrupa gibi fiyat var bende bu yüzden sevmiyorum.nevhollandı
iyi akşamlar