tümosanmı new holland mı?

tümosan 85-80 mi new holland td85d mi

• Kullanılan toplam oy
    36

Ynt: tümosanmı new holland mı?

pusat link=topic=29298.msg773120#msg773120 date=1378844144' Alıntı:
sana şunu söyleyeyim kardeşim benim köyümde 2 tane td75d var biri daha yeni digeri 2012 model 2013 olanı 85 bin tlye aldılar bence cok parasının motoru deil tümosan ise bi kere 80 serisiyle tdd serisini kıyaslamıcan tdd ile 81 serisi kıyaslanır

o 85bine alanı sölemesi ayıp kazıklamışlar
td75d dt nin fulü70bin 15binlira girmiş köylüne

tumosannn link=topic=29298.msg773196#msg773196 date=1378853707' Alıntı:
zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s noo-*-s ;D ;D

yaw yok yazamayacam diyorum ama liste fiyatlarına bakıp bakıp buraya filan marka şukadarmış dedilermi cevap veresim geliyor
şuanda tüm firmalar liste fiyatlarından enaz %15 aşagıya veriyor traktörleri osmaniyede
hatta bazılarında bu %30a kadar çıkıyor
bu sadece bugünmü böyleydi yok herzaman böyle liste fiyatı referanstır firmanların sitesinde yazar önerilen maksimum fiat budur der yani daha yüksek fiyata traktör satamazsın der
liste fiyatının tüm markalarda yüksek olmasının bir diger sebebide parası olmayıpta krediyle traktör alacaklara kolaylık saglamaktır bankalar kasko degerleri ve traktör liste fiyatları ve traktöre kesilen faturadaki rakamı göz önüne alarak kredi verir % 75ini kredilendirir %25ini peşin ister işte buyüzden kredi ile traktör alanalr faturayı yüksek kestirir nerdeyse traktörün tüm parasını bu şekilde krediyle temin eder cebinden o anda para çıkmaz fazla
td75 dt nin fulündede bizim burda 70bin şuan hadi başka ildede 75bin olsun
ama 85bin deyince insanın aklına ya kazık olayı yada liste fiytına bakıp buraya yorum yazma olayı geliyor

traktör alacakların bilgisi olsun nh tümosan ve erkunt şuanda aşırı derecede fiyat kırıyor rekabet ve çiftçinin mahsulünün para etmemesinden dolayı
buyüzden hangisini alırsanız alın sıkı pazarlık yapın

YAVUZ_13 link=topic=29298.msg773198#msg773198 date=1378854452' Alıntı:
yaw yok yazamayacam diyorum ama liste fiyatlarına bakıp bakıp buraya filan marka şukadarmış dedilermi cevap veresim geliyor
şuanda tüm firmalar liste fiyatlarından enaz %15 aşagıya veriyor traktörleri osmaniyede
hatta bazılarında bu %30a kadar çıkıyor
bu sadece bugünmü böyleydi yok herzaman böyle liste fiyatı referanstır firmanların sitesinde yazar önerilen maksimum fiat budur der yani daha yüksek fiyata traktör satamazsın der
liste fiyatının tüm markalarda yüksek olmasının bir diger sebebide parası olmayıpta krediyle traktör alacaklara kolaylık saglamaktır bankalar kasko degerleri ve traktör liste fiyatları ve traktöre kesilen faturadaki rakamı göz önüne alarak kredi verir % 75ini kredilendirir %25ini peşin ister işte buyüzden kredi ile traktör alanalr faturayı yüksek kestirir nerdeyse traktörün tüm parasını bu şekilde krediyle temin eder cebinden o anda para çıkmaz fazla
td75 dt nin fulündede bizim burda 70bin şuan hadi başka ildede 75bin olsun
ama 85bin deyince insanın aklına ya kazık olayı yada liste fiytına bakıp buraya yorum yazma olayı geliyor

traktör alacakların bilgisi olsun nh tümosan ve erkunt şuanda aşırı derecede fiyat kırıyor rekabet ve çiftçinin mahsulünün para etmemesinden dolayı
buyüzden hangisini alırsanız alın sıkı pazarlık yapın
abi yalan söyleyecek değilim ya alan aldı diyom ya 2012 yi 75 bine 2013 modeli 85 bine aldılar bizim yörede en cok 75 satılıyo o yüzden bayii çitayı yükseltti mesela 2013 model td90d yide 87 e veriyo anlş-*s

tumosannn link=topic=29298.msg773128#msg773128 date=1378844851' Alıntı:
sallama salladıgın acık ve bellı oluyor ;D ;D herkeste motorune serum yapar oldu anlamadım gıttı arkadas yaw zuha-*-s zuha-*-s
Niye yalan söyleyecem neyse onu konuşuyom Tümosan çok yakar fakat yeni modellerde çekiş iyi ben abartmayi sevmem