TURBOSUZ TRAKTÖR KALMASINYnt: TURBOSUZ TRAKTÖR KALMASIN

yok hayır muhammet kardeşim ben yoktum bu site işyerinde açık duruyor çocuklar açmışlar onlar bir kaç markanın teknik bilgiler bölümünden ayrı ayrı açmışlar sanırım.googlede reklam var hangi marka yazılırsa ilk sırada çıkıyor ama bu siteyi seviyorum açıkçası ne kadar araziden anlamasam bile neticede bende bir yerde köylüyüm çiftçi değilim ama çiftçiler ile her günümüz bir.sora bu sitede çogu kişi bilinçli kullanıcı bu insanların tecrübelerini paylaşımlarını seviyorum.amacım burada parça satmak yada para kazanmak değil ,zaten isteyen arayıp buluyor ama firma ismi ile girmemdeki neden çok çeşitli yetkili servislik yapmamız her hangi bir teknik konuda bir arkadaşa yardımcı olmak mutlu ediyor beni. saygılar.
 

Ynt: TURBOSUZ TRAKTÖR KALMASIN

emektraktor link=topic=51874.msg528488#msg528488 date=1328374890' Alıntı:
nh- fıat / konu açmamın sana olan zararını anlmış değilim açıkçası?
bana olan bi zararı yok bilrsindir aynı konuyu 2 defa açmak yasaktır.
ben fark etmedim ayrı bölümlerde açtığını Yeni gönderilen iletileri göstere bastığımda alt alta 5 6 tane aynı konu vardı hepside Muhabbet & Teknik Bilgiler bölümlerinde olunca 1 yere açıldı sandım hepsi. anlş-*s
 

Benzer Konular

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt