Türk Fiat-NEW HOLLAND 80-66

arkadaşlar 8066 ların orjinal kabinlisine nh lerin kıliması oluyormu ve randımanlımı. motorun performansını hisedilir şekilde etkilermi. 80 66 veya 9566 ya kılima takanı gördünüzmü

arkadaşlar 8066 ların orjinal kabinlisine nh lerin kıliması oluyormu ve randımanlımı. motorun performansını hisedilir şekilde etkilermi. 80 66 veya 9566 ya kılima takanı gördünüzmü
Keske orjinal klima taksaydi hisarlar 66 serisine bildigim kadariyla yok...mesala 2000 modellerin son uretimi MF 285s lerde klima mevcut konvekta marka..sonradan taktirirsaniz kabin ustu cati klima tavsiye ederim..hararet sorunu olmaz..birde 288 gold gibi elektrikli bulursaniz cok iyi olur...

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: muhammed85
O 640 degil gibi arkadaslar nasil oluyor anlamiyorum duz kovanli 640 yok bu duz kovanli. Internette cok arastirdim italyan 640dt lere bakiyorum hepsi reduktorlu difransiyal ama 850 fiatlari duz kovan imal etmis ve fitesleri falanda farkli bunun birazdaha arastirdim konedata falan cikan profil 850 fiata cok uyuyor sahibi ile konustum ruhsatta 640 yaziyor diyor normal 640 larla cok farki var diyor cift deviri cift kilitleme difransiyali vitesleri falan benim dusuncem su bu adam bunu yurt disindan getirdi 850 fiat diye burda 850 diye ruhsat alamayinca 640 ruhsati cikarttirdi yani bu motor esas olarak bir 7056 cift cekerden cok ustun

Klimacılar halleder onlard çeşit çok Tümosan'da vardı otobüslerinkine benzer. Klima 10/12 hp güç kaybettirir elektrikli olanlar daha az yük çeker.

• Beğen
Tepkiler: muhammed85
  • Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR