TÜRK İCADI....

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
K

kuyucakli_26

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=9M1WS-LfQ74[/youtube]
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=tXw1zLRyQU0&feature=related[/youtube]
BENCE GÜZEL BİR İCAD AMA YAŞLI AMCANIN DEDİĞİ GİBİ TEKERİN ARASI DAR DEVRİLME İHTİMALİ YÜKSEK HEMDE İNCE TEKER....

: TÜRK İCADI....

bunu bizim burda ceyhanda bi adam yapıyo.Sen motoru veriyon adam yükseltiyo gasterini takıyo veriyo.Fiyatına gelince cok ucz:30.000YTL.Bunun içinde yükseltme lastikler jant ve gaster baska bişe yoq

güzel paylaşım emegine saglık ama ben bunu amacını anlayamadım amaç yüksekten ilaçlamaksa neden sadece püstürten kısmı yükseltmek varken tüm traktörü yükseltmişlerki hem daha ucuza malolur hem kolayca sökülüp takılabilir

EVET BENDE DUYDUM BU MODİFİYE TRAKTÖRÜ HATTA HABER BÜLTENLERİNDE FELAN ÇIKMIŞTI...
İYİ OLUR BENCE BUNU BÜYÜK ÇİFTLİKLERDE KULLANACAZ ASLINDA SİM TRAC ' TADA OLACAK BUNDAN Bİ TANE...
AYRICA GÜZEL PAYLAŞIM KARDEŞİM EMEĞİNE SAĞLIK...

: : TÜRK İCADI....

pascalgazi link=topic=519.msg6298#msg6298 date=1201459591' Alıntı:
güzel paylaşım emegine saglık ama ben bunu amacını anlayamadım amaç yüksekten ilaçlamaksa neden sadece püstürten kısmı yükseltmek varken tüm traktörü yükseltmişlerki hem daha ucuza malolur hem kolayca sökülüp takılabilir
bak kardeş bizde bundan yaptırıcaz bu sene mısırı ektikten sonra.Dediğinde mantıklı ama mısır ne boyda olursa olsun ister 2.5 metre olsun bu traktör 1 tane bile mısırı kırmadan ilaçlıyo onun için yükseltiyolar genelde bunları massey ferguson 285 286 266 277 tümosan new holland 70 56 80 66 gibi makinelere yapıyolar ama insan ilk kez binince acayip korkuyor *098*- ;D :D.Ben ilk bindiğimde cok korkmustum cok yüksekti 10 basamakla cıktm ok*0*- güçç*-* güçç*-*

akgul link=topic=519.msg7816#msg7816 date=1202336299' Alıntı:
bak kardeş bizde bundan yaptırıcaz bu sene mısırı ektikten sonra.Dediğinde mantıklı ama mısır ne boyda olursa olsun ister 2.5 metre olsun bu traktör 1 tane bile mısırı kırmadan ilaçlıyo onun için yükseltiyolar genelde bunları massey ferguson 285 286 266 277 tümosan new holland 70 56 80 66 gibi makinelere yapıyolar ama insan ilk kez binince acayip korkuyor *098*- ;D :D.Ben ilk bindiğimde cok korkmustum cok yüksekti 10 basamakla cıktm ok*0*- güçç*-* güçç*-*

bilgilendirdigin için saol çok haklısın mısır gibi uzun bitkilerin ilaçmasında birebir olur

: : TÜRK İCADI....

dediğin dpğüru ama bu mısırı kırmadan ilaçlıyo dediğin gibi bizde war sadece püskürtmeler yüksek ama aralarda boşluk brakmak lazım bnda brakmadan ilaçlıyon