Uygun fiyatlı traktör önerisi

Cümleten Selamun Aleykum Trakkulup sakinleri bizim 10-15 dönüm arası ekim yaptıgımız arazimiz var mısır,biber,arpa,buğday artık kendimize ait bir traktör almak istiyoruz maksimum bütçemiz 30bin tl ilanlara baktım ama traktörlerden çok anlamadığım için sizlere danışmak istedim bize hangi traktörleri önerebilirsiniz bütçemizin yettiği şekilde sorun çıkartmayacak tarzda şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim.

Cümleten Selamun Aleykum Trakkulup sakinleri bizim 10-15 dönüm arası ekim yaptıgımız arazimiz var mısır,biber,arpa,buğday artık kendimize ait bir traktör almak istiyoruz maksimum bütçemiz 30bin tl ilanlara baktım ama traktörlerden çok anlamadığım için sizlere danışmak istedim bize hangi traktörleri önerebilirsiniz bütçemizin yettiği şekilde sorun çıkartmayacak tarzda şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim.
Size uygun ustaya bakıtmadan alınmaz, bu fiyata bu kadar, 240 mf de olur , onlar biraz daha pahalı. https://www.sahibinden.com/ilan/is-...fiat-480-dikkatli-kullanilmis-850972176/detay

O civarında 480 bulunabilir, gayet güzel işimizi görür, sağlamdır, parça sorunu olmaz, ustası var, satarken değerini korur.

10-15 Bin lira arasında toplu bir 415 bile iş yapar size, gayet sağlamdır, eski motor olduğu için tabiki bir yere kadar güvenilir.