uygun fiyatlı traktör

merhabalar herkesin işi kolay gelsin. 3075 dört çeker traktörüm var ara işlerde ilaç çapa gübre atmak için kullanmaya bir trakrör ihtiyacım var. 400 bin gibi bütçem var önerilerinize ve yorumlarınıza ihtiyacım var. ne önerirsiniz?
Ben 60-66 tercih ederdim aslında massey kullanıcısı olduğunuz için masseyden örnek vericektim ama benim için mantıklı olan budur

merhabalar herkesin işi kolay gelsin. 3075 dört çeker traktörüm var ara işlerde ilaç çapa gübre atmak için kullanmaya bir trakrör ihtiyacım var. 400 bin gibi bütçem var önerilerinize ve yorumlarınıza ihtiyacım var. ne önerirsiniz?
İnşAllah gönlüne hoş olanı alırsın eğer alacağın traktörün prim yapmasını istiyorsan mf al traktör ne olursa olsun piyasadan düşmüyor tutuluyor bence işlerin hafif olduğu için tek çeker bi traktör alsan olur benim sana tercihim 240s gibi bi traktör olur uzel olanlar iyi oluyor bende 1996 model vardı gerçekten hakkını veriyordu az yakar işlerini görür 3050 phantom da işini görür gold serisi de az yakıyor (eğer gold serisi alırsan motoruna çok dikkat et bozulursa düzen tutmuyor) eski 265 falan onların yakıtı fazla ama tamiri kolay taktörler Allah hayırlısını nasip etsin

Teşekkür ederim
İnşAllah gönlüne hoş olanı alırsın eğer alacağın traktörün prim yapmasını istiyorsan mf al traktör ne olursa olsun piyasadan düşmüyor tutuluyor bence işlerin hafif olduğu için tek çeker bi traktör alsan olur benim sana tercihim 240s gibi bi traktör olur uzel olanlar iyi oluyor bende 1996 model vardı gerçekten hakkını veriyordu az yakar işlerini görür 3050 phantom da işini görür gold serisi de az yakıyor (eğer gold serisi alırsan motoruna çok dikkat et bozulursa düzen tutmuyor) eski 265 falan onların yakıtı fazla ama tamiri kolay taktörler Allah hayırlısını nasip et

• Beğen
Tepkiler: Aalii
yine en mantıklısını hocam dedi :D
2018 de 50 000 TL lik traktörü 5 taksitle aldık, 10 000 TL taksitleri vardı , hayat sigortası primi 500 TL filandı , son taksitte 5000 TL prim ödedik.
2019 da TKK dan değişken faizli ekipman kredisi kullanan 50 000 TL ye 80 000 TL gibi ödemek durumunda kaldı.
Sıfır traktör alacaksın 2 sene satamayacaksın.
Al sat işimizi görecek traktör daha iyi oluyor.