valtra a85 mi erkunt 80.4 servetmi?

Ynt: valtra a85 mi erkunt 80.4 servetmi?

kesinlikle valtra al 2011 modellerinde intercooler da var yakıt az. erkunt gibi sınırlı traktör değil valtra.erkuntçular her zaman iddalı konuştular ben edirneliyim kırkpınar edirne fuarında 3silindir erkunta bile felaket abarttılar sonuç ortadaydı ama. sisu motor kalitesi ortada konfor desen oda var bildiğin ithal traktör gibi hiç farkı yok kullan gör. valtranın kabini küçük diye kötülenir fakat ısıtma soğutma çok başarılı bu konudan ben kendim kullanıyorum gördüm.dışarısınıda görüş açısı mükemmel .... AMA VALTRA ALACAKSANDA ACELE ET GÜN GEÇTİKÇE PAHALILANIYOR piyasada söz sahibi olacak............

Valtra traktörleri bencede çok kaliteli şahsen kullanmadım.Motorları SİSU çok performanslı dayanıklı ve ekonomik motorlar Youtube da sisu engine yazın fabrikanın çok güzel videoları var.Ayrıca ayrupa da üretilen traktörlerin kalitesi ve donanımları yerlilerle mukayese edersek daha iyi her yönden.Bir bakarsanız avrupa lı üreticilere sadece Almanyada FENDT,John Deere ve CLAAS var İngiltereye gelirsek MASSEY FERGUSON İtalyada NEW HOLLAND başka biülkede STYR başka bi ülkede Valtra.Traktör üreticileri her segmentte boy ölçüsen sağlam, dayanıklı, ekonomik, konforlu ürünler piyasaya sunmaya çalışıyo.Valtra ile erkuntu ne yönden karşılaştırabilirsiniz, motor desen sisu 16 Subaplı common rail püskürtme sistemine sahip kısa bir bilgi için link yazıyorum http://www.valtra.us/products/tractors/117.asp incelerseniz nasıl bir yerde olduklarını görürsünüz

VALTRANIN İKİCİ ELİYLE ERKUNTUN İKİNCİ ELİNE BİR PAK PİYASALARI NASIL BİRDE FİRMALARI KARŞILAŞTIR HANGİSİ MALININ ARKASINDA DAHA İYİ DURUYOR 75 BEYGİRLİK ERKUNT 85 BEYGİRLİK VALTRANIN ÇOKDA ALTINDA KALACAĞINI SANMAM HAKKINI VERİR.

kardes kesınlıkle erkunt sen erkuntu al bak keyfine aynı pullugu tak erkunt onun üzerine çıkar ben zf 70 kullanıyom burda bayı denmeye a75 getırdı çifte rezıl oldu admlar isteyene bayının numarasını verırım yanı erkunttakı konfor o opsinların hiç biri valtrada yok hem yakıt hemde paca yonunde erkunt çok çok önde çekişide ondan asla asagı kalmaz

o ortadan bölünen motor var ya zaten valtrayı tetikleyen o oldu konyalıların hepsininde o kirli oyundan
kime sorsan bilir bende erkuntçuyum ama valtra kim erkunt kim hele hele son çıkanlar valtralar
gerçekler acıdır ama bende valtra diyorum :(