VALTRA T 700

Ynt: VALTRA T 700

bana sorarsan 700 lük valtra o balya makinasının altından girer üstünden çıkar 285 4x4 ' ü bile bozar... 74 hp sisu (volvo) motor var onun üzerinde aynı ayarda ve biraz üzerinde hangi marka gelirse gelsin hepsini bozar (özellikle pompaları aşçılmış olan) zetorculara sesleniyorum....Açtırın pompaları bakayım nereye kadar açtırıcaksınız... Adamlar uyanık pompaya ufak bi ayar 80 hp ' lik motor oluyo 100 hp.... uyanıklar siziiiiii.. ilk zamanlarda aynı olayı jd ' nin 5715 serisinde yaptılar bi gösterişle çoğu kişi j.d sahibi oldu ama şimdi adamlar ellerinden çıkarmaya yetiştiremiyorlar... herkese bol iyi kaliteli ve seviyeli muhabbbetler........... bim-*s

POYRAZLI SALİH link=topic=878.msg6467#msg6467 date=1201542695' Alıntı:
BENCE BU MOTOR VALTRANIN EN DANDİK MOTORU NEDENİNİ SORACAK OLURSAN 3 SİLİNDİR MOTORU WAR ÖN LASTİKLERİDE GÜCÜNE GÖRE BÜYÜK 74 HP AMA ÖN LASTİKLERİ 85 HP LİK MOTORA AİT ÇABUK BOĞULUR

teknik yorum çamurda ekipmanla izlemek gerekir bu makinayı

kabin olarak verim kabini tercih et derim çünkü valtralara tek parça kabin yapıyorlar çok güzel duruyor . içeri ses almıyor. balya sezonunda traktörden memnun kaldınızmı. çekisi, yakıtı vede kullanımı hakkında bili verirsen sevinirim.

eeet arkadaşlar teşhis koyulmuştur : ' ( : ' ( bu motora o tekerler büyük fazla yaşamaz : ' ( allah taksilatını afetsin ama işin şakası bu tabikide ama gerçekten o tekerler byük ona ona ince ve ufak teker olmalı ama ne olursa olsun ben yorum yapan bi arkada katılıyorum 3 silindir çifçeker olmaz verdigin paraya yazık aa makinada az yakar ama başka işe gitmez em bu arada benim tanıdıgım bi abi 85 nh ye arka lastikleri ufaltıp ön tekerleri büyütmüş ve servisin orda karşılaştık servise diyorki bu motor debriyaj dagıttı neden usta bi çıktı git lastikleri degiştir yarında arkayı dagıtırsın gelirsin diyerek adamı yolladı geri burda demek istedigim o motor da yarın başlar bi problem çıkarmaya işallah çıkarmazda sende işini rahat yaparsın ama sonuç bu eline saglık güzel kareler bunu unutmadan yazalım ;D ;D ;D

bu motor daymn ben erkunt 80 le kıyasladım valtra ıyı cunku balyada falan zorlanmıyo ama bumotora bı sezon mazotduna yag attılar pompa gıttı sanırım motor asırı ısındıgı zaman calısmıyor dayıogluda pompaya su dokuyo ve rampalrda cabuk bayılıyor bende 265 s var kuspe yukledık ıkısınede aynı yukteler ama 700 rampada bayılıyo cekmıyo