VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDA ŞİKAYETLERİMİZ

Ynt: VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDA ŞİKAYETLERİMİZ

dedem 55-46 yı 2. almış 16000 i gördüne şahit oldum dedem 5 dayım ve bazende şöförün eline geçti 85 model 1 defa rektefe oldu ufak tefek arıza her motor gibi açıyo ama aşırı ve büyük bir arıza açmaz...

saimbal link=topic=24806.msg530525#msg530525 date=1328630941' Alıntı:
dedem 55-46 yı 2. almış 16000 i gördüne şahit oldum dedem 5 dayım ve bazende şöförün eline geçti 85 model 1 defa rektefe oldu ufak tefek arıza her motor gibi açıyo ama aşırı ve büyük bir arıza açmaz...
Fiat rektefe falan olur ama it gibi çeker paranı çöpe atmazsın fiat alıpta fiat ford mf bu traktörler eski kurtlar aralarından sadece mf devam ediyor oda efsane ismini hala devam ettiriyor kabul etmeyen varmı bunu ?

valla bende de 73 model 640 war 10 yıl her sezon 30000 haşbaylı balya bağlayıp 300 dönüm yer işliyo bir defa rektefe oldu balata debriyaj plakası fren hariç bir sorun dda açmadı .valtra yapabilirmi bunları bilmemmm

Freston link=topic=24806.msg530526#msg530526 date=1328631042' Alıntı:
Fiat rektefe falan olur ama it gibi çeker paranı çöpe atmazsın fiat alıpta fiat ford mf bu traktörler eski kurtlar aralarından sadece mf devam ediyor oda efsane ismini hala devam ettiriyor kabul etmeyen varmı bunu ?
aynen öyle abi bide nh nin eski kırmızı traktörleri varya 2003 e kadar olması lazım onlarda muhteşem gerisi teferruat :D

144fenomen link=topic=24806.msg530528#msg530528 date=1328631136' Alıntı:
valla bende de 73 model 640 war 10 yıl her sezon 30000 haşbaylı balya bağlayıp 300 dönüm yer işliyo bir defa rektefe oldu balata debriyaj plakası fren hariç bir sorun dda açmadı .valtra yapabilirmi bunları bilmemmm
Asla kabul etmemezlik yapmam gözümde 1 mf 2 ford 3 fiattır diğerlerini koymadım bile sıraya

arkadaşım motor arka arkaya bağlama ile değil harmanda hasatta belli olur 100 hp traktöre 5 li 14 ü taktınmı kıracak gibi asılacak ben ozamn motor derim çamurda ah vah demiyecek valtra gibi olacak traktör

Traktör alırken ilk önce alacağımız traktörüm kurumsal yapısına bakmak olsun.fabrikada konuştuğun ............ müdür size tepeden bakarsa; o fabrikadan ne beklersinki. Sonra yedek parçada ............ bey ' e sülalesine hatim indirdikten sonra parçayı gönderirse; .........servisi biz varken fabrikayla konuşdunuz derse ;Hele birde bölge sorumluları onlar çok beyfendi anlatamam!!!!! ben ilgilenecem

144fenomen link=topic=24806.msg530528#msg530528 date=1328631136' Alıntı:

Ülkemizdeki Valtraların çoğu 18 vitestir. ve balya gibi işler için 12 vitesli olan modeli önerilir..
Ayrıca 300 dönümlük nadas 3 günlük işidir. heryıl 30.000 balya nedir ki...
Üzerinde sisu-volvo motoru vardır... 2 tane perkins öldürür sonra ölür..

kubilay 85 link=topic=24806.msg944175#msg944175 date=1418053431' Alıntı:
Ülkemizdeki Valtraların çoğu 18 vitestir. ve balya gibi işler için 12 vitesli olan modeli önerilir..
Ayrıca 300 dönümlük nadas 3 günlük işidir. heryıl 30.000 balya nedir ki...
Üzerinde sisu-volvo motoru vardır... 2 tane perkins öldürür sonra ölür..
Bana 40 yaşını aşkın valtra gösterebilirmisin.marka fanatikliği yapmayın çok iyi olsa MF.johndeere claas vs den üstün olurdu.

144fenomen link=topic=24806.msg944191#msg944191 date=1418057221' Alıntı:
Bana 40 yaşını aşkın valtra gösterebilirmisin.marka fanatikliği yapmayın çok iyi olsa MF.johndeere claas vs den üstün olurdu.
öncelikle merhabalar
40 yaşını aşkın motor ülkemizde kaç kişide var, kaç aile kullanıyor ki... o yaşta ki bir makinanın günümüzün teknolojik aletlerine uyuşumu kolay olasa gerek...
bizimde 66, daimler motorlu 280a mız var. vallahi boğa gibi güçlü ama hem yakıor hem teknolojik diil garajda yatıyor
soruna cevap olarak
Müze kısmındaki görüntüleri buradan izleye bilirsin kardeşim https://www.youtube.com/watch?v=f2-vtdge_mY
İlk olarak Ülkemizdeki Valtraların çoğu Avrupaya oranla en alt seviyede neredeyse baz modelleri
ülkemizde gelicek olursak valtraların
bahsettiğin alandaki markalardan üstünlüğüde var aynı klasmanda ki 95lik NH. yakıt ve çekişten muzdarip olan satıp valtra alıyor yakıyor ama iyi çalışıyor diyor! Nh lerin en sevdiğim huyu arkasına ne takarsan tak aslla yolda sürüüümüyor...
Massey bu işi erken çözdü... baktı müsteriler valtraya kayıyor Phantom çıkarttı masey her zaman 'Sadece Nadas Motoru' olarak hep akıllarda kalandır.
John Dere Amerikan motorudur yakıt o ülkede sorun olmaz...
Class mercedes motorlu ucuz birşey olsa olsa Nh.ciler alırdı...
işte bahsettiğim özelliklerin hepsi bu markada toplanmış .
ayrıca ülkemizde valtra hariç hangi ürünün soğuk havalarda sehir elektrik şebekesiyle çalışan motor blok ısıtma sistemi varki...
Saygılarımla...

kubilay 85 link=topic=24806.msg944198#msg944198 date=1418059348' Alıntı:
öncelikle merhabalar
40 yaşını aşkın motor ülkemizde kaç kişide var, kaç aile kullanıyor ki... o yaşta ki bir makinanın günümüzün teknolojik aletlerine uyuşumu kolay olasa gerek...
bizimde 66, daimler motorlu 280a mız var. vallahi boğa gibi güçlü ama hem yakıor hem teknolojik diil garajda yatıyor
soruna cevap olarak
Müze kısmındaki görüntüleri buradan izleye bilirsin kardeşim https://www.youtube.com/watch?v=f2-vtdge_mY
İlk olarak Ülkemizdeki Valtraların çoğu Avrupaya oranla en alt seviyede neredeyse baz modelleri
ülkemizde gelicek olursak valtraların
bahsettiğin alandaki markalardan üstünlüğüde var aynı klasmanda ki 95lik NH. yakıt ve çekişten muzdarip olan satıp valtra alıyor yakıyor ama iyi çalışıyor diyor! Nh lerin en sevdiğim huyu arkasına ne takarsan tak aslla yolda sürüüümüyor...
Massey bu işi erken çözdü... baktı müsteriler valtraya kayıyor Phantom çıkarttı masey her zaman 'Sadece Nadas Motoru' olarak hep akıllarda kalandır.
John Dere Amerikan motorudur yakıt o ülkede sorun olmaz...
Class mercedes motorlu ucuz birşey olsa olsa Nh.ciler alırdı...
işte bahsettiğim özelliklerin hepsi bu markada toplanmış .
ayrıca ülkemizde valtra hariç hangi ürünün soğuk havalarda sehir elektrik şebekesiyle çalışan motor blok ısıtma sistemi varki...
Saygılarımla...
Merhaba.ben valtra kötü demedim özellikleri gayet iyi.Benim anlatmak istediğim madem anlattığına kadar üstün bir motor neden dünyada en çok beğenilen 5 marka sı arasında değil. :S