varmı bana kafa tutacak olan

Ynt: varmı bana kafa tutacak olan

akgün kardeş sen bir mf kullanıcısı olarak erkuntu sewmeyebilirsin belki erkuntçularda biraz abartıyor fakat bunu erkunt bölümünde konuşalım gidipte ferguson bölümünde tartışmaya gerek yok.adam reklam illaki yapacaktır.motorları yeni çıkmış tanıtması satması gerekiyor onun için reklam şart boş olsada olmasada ...saygılarımla

Tanesi 1 tl haşbaysız ot bağlattık. İnşallah devamı gelir, bu arda aldım elime tırpanı verdim fiğlere ayarı.
cubuklu06 link=topic=23499.msg193229#msg193229 date=1247063103' Alıntı:
abi sendede şans yok yaw neyse hayırlı olsun bereketli olsun bakalım..tanesini kaça bağlıyolar abi?

bak akgün kardeşim o konu burda tartışılacak bişey değil gidersin erkunt veya mf nin muhabbet bölümünde konunu açar konuşursun derdini anlatırsın...
nail abi tırpana fazla kaptırma kendini yorma hasta eder adamı allah korusun...bu aradahaşbaylıyı kaça bağlıyolar...

ağır abi link=topic=23499.msg193473#msg193473 date=1247119441' Alıntı:
abey dun gece ugrayamadım yokk yazıldım :( gozun aydın baglatmıssın balyaları :) seneye dag tas ova bayır bıc orkel ıle gelıyorum balyalamaya merag etme sen ;)
Sağol muhtarım. Zaten şimdiden plan yapmaya başladım. Şöyle 100 dekar kadar macar, buğday, arpa karıştırıp bi ekim yapayım; Allah verirse balya işini kökten hallederiz İnşallah. (Aramızda Kalsın; dünkü balyacı yeni aldı elibol prizmatik, motor 3.085 mf, adam tam 150 kg. yalnız balyalar 18 kg.mı geçmedi ya buna şükür.)

çUbuqlu bi şey SORACAM . . ne Mi alakası VAR ozamaN TEK BEN DEĞİL HEPİMİZ kONUYU ÇARPTIRIYORUZ. . . BALYAYla ne alakası var şımdı ozamN.

TEq bana bakmayın ozamN. .

SAYGILAR. . ben sadece düŞüncemİ SÖYLEDİm

nailyetek link=topic=23499.msg193550#msg193550 date=1247135904' Alıntı:
Sağol muhtarım. Zaten şimdiden plan yapmaya başladım. Şöyle 100 dekar kadar macar, buğday, arpa karıştırıp bi ekim yapayım; Allah verirse balya işini kökten hallederiz İnşallah. (Aramızda Kalsın; dünkü balyacı yeni aldı elibol prizmatik, motor 3.085 mf, adam tam 150 kg. yalnız balyalar 18 kg.mı geçmedi ya buna şükür.)
buyrun size klasık balyacı ve balyaları ya 15 ya 18 daha yukarısını basmaya yemınlılermı bılmm aldıkları para hellmı harammı bılemedım :S

akgün kardeş bak biz mf bölümünde erkuntu tartışmak istemiyoruz erkunt bölümüne açarsın konunu orada çok güzel şekilde tartışırız ha bu balya işide bir çok kişinin katılımıyla olan bir muhabbet sen durduk yere erkuntu kötülemeye çalışıyorsun reklam yapmasınlar diye şikayetini erkunt bölümünde yap ve bu konu burada kapansın tamammı kardeşim..

ağır abi link=topic=23499.msg193582#msg193582 date=1247144366' Alıntı:
buyrun size klasık balyacı ve balyaları ya 15 ya 18 daha yukarısını basmaya yemınlılermı bılmm aldıkları para hellmı harammı bılemedım :S
B......cının kötüsü insanı mal sahibi yapar. Aynen sizin Orkel sahibi olduğunuz gibi, bence en doğrusunu yaptınız. Burdan bidaha kutluyorum sizleri ve cesaretinizi. Allah utandırmaz inşallah.

AKGÜN43 link=topic=23499.msg193552#msg193552 date=1247136555' Alıntı:
çUbuqlu bi şey SORACAM . . ne Mi alakası VAR ozamaN TEK BEN DEĞİL HEPİMİZ kONUYU ÇARPTIRIYORUZ. . . BALYAYla ne alakası var şımdı ozamN.

TEq bana bakmayın ozamN. .

SAYGILAR. . ben sadece düŞüncemİ SÖYLEDİm
burda balyadan konuşan kaç kişi var sen geldin erkunt dedin alakaya maydonoz

ağır abi link=topic=23499.msg193582#msg193582 date=1247144366' Alıntı:
en iyisini sen yaptın valla abi kutluyorum seni alk-*s
bas gitsin 290 kg balya güçç*-* iç-*-*