VE JOHN DEERE 5R SERİSİ TÜRKİYEDE HEMDE 2.EL SORGUNDA :)

Ynt: VE JOHN DEERE 5R SERİSİ TÜRKİYEDE HEMDE 2.EL SORGUNDA :)

Arkadaşlar ben fiyat vermeyeyim. Fakat 92 Hp ' lik 2011 fakat 0 CLAAS Axos 330 CX ' i baya cazip fiyata şuan alabilirsiniz. Enka 2011 modellerde indirim yaptı. Elde kalan son traktörler. Daha dün bayi ile görüştüm. Ona bakarak bu traktör banada çok pahalı geldi...:D

yavaş yavaş piyasaya giriyor 5M serisi, yakında daha fazlasını görürüz, 5090r ' ye çok düşünmek lazım bu fiyata almak için.. bu fiyata ne traktörler var biraz uçurmuşlar, piyasada tutulur gibi oldu ya...

enka bence CLASS markasını türkiyede bir sekmente oturtur kanatımdeyim ama enka firması servis ve bayi seçinde çok dikkatlı seçimler yaparsa olur elazığ da tarım ekipmanları satan bir firmaya bayilik vermişler adam claassı elazığa sokamdan çok her motorda iyi kazanayımda hemen zengin olayım zihniyeti var

5100r o fiyata değer bi makinadır hiç şüpheniz olmasın sıfır fiyatı 59 euroydu galiba ama yarı otomatik vites tam çelik şasi 4200 kg kaldırma kapasitesi common rail motor ve daha birçok teknolojik özellik bu makina john deerenin sağlamlık ve teknolojisini birleştirdiği bi şaheser alman malıdır hiç çekinmeden alınabilir bu adamlar 105 bini biraz fazla söylemiş ama saati daha düşük olsaydı o parada ederdi emin olun

claas axos serisinde perkins motor arion serisinde ise john deere motor kullanıyor bence ikiside her serisi alınabilecek kaliteli markalar ancak ben axos serisine perkins motor olduğundan pek tercihim olmaz... yakıt konusunda her ikiside ekonomik traktörlerdir zaten claasteda john deere motor var bilirsiniz halk arasında john deerenin çok yaktığı hakkında bazı önyargılar var ama kesinlikle yalnış bi arkadaşımda 6320 jd var ve yakıtından çok memnun ufak bir ekipman takmadığın sürece yakıtı düşükmüş yani traktörün büyüklüğüne göre ekipman takmak lazım.. evet eski 2030 2040 lar falan fazla yakardı ama şimdi john deere çok kaliteli güçlü ve ekonomik motorlar üretiyor.. sağlamlık konusuna her ikiside iyi ama bence jd o konuda bir adım daha ileri çünkü çelik şasesi olsun ömürlük debriyajı olsun malzeme sağlamlığı olsun adamlar her konuda kendine güveniyo zaten john deerenin ana prensibi bence sağlamlık bunu eski modellerindede uygulamıştır yani diyeceğim şudurki fendt alacak paran yoksa jd veya claasa bakacaksın hangisi sana daha uygunsa

kobra47 link=topic=51796.msg527233#msg527233 date=1328208906' Alıntı:
Ben keyfi tel açtım fiyati adam 105 deyince şaşırdım bana bir tane lazım oda biraz pamuk fiyatının yůkselmesini bekliyoruz oda kısmet
Zaten keyfi Aradıgını anladği için 105 demiştir Emin ol: )) Euro zaten düştü ve düşüşte ( 1.3.. ) Sıfırı nekdar ki bu motorun yahuu :D Aslında bugün Gidip soracaktim:D Karşidaki Erkunt bayisin Ayip olmasin Dedim grin-*-s grin-*-s grin-*-s