Vefat - Nail YETEK

2 günde, birkaç saat uyudum,.
nail yetek, haberin olsun.
ya kendini, sevdirmeseydi,
yada biri nasıl içimize su serpilecek onu desin.
20200610_174657.jpg

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun rabbim rahmetiyle muamele etsin en son fabrika ziyaretinde beraberdik her toplantımıza katılmıştı bilgi ve tecrübelerini paylaşarak trakklup te herkeste mutlaka bir iz bırakmıştı zamansız ayrılışı olmadı sanki evimizden biri eksilmiş gibi oldu geride kalanlara rabbim sabır versin TRAKKLUP OLARAK başımız sagolsun

Bugün maalesef hepimiz için hüzünlü bir gündü. Yaklaşık 12 sene önce burada tanıştığım, sitemizde herkesin istisnasız saygı duyduğu, pek çoğumuzun abi dediği Nail YETEK aramızdan ayrıldı. Son vazifemizi yapmak için gittik. Yakınlarına, hepinizin adına taziyelerimizi ilettik. Sitemizden yaklaşık 15-20 arkadaşımızın da pandemi süreci olmasına rağmen son yolculuğuna uğurlamaya -hatırladığım kadarıyla- Ankara, Eskişehir, Bursa, Bilecik, Isparta gibi yerlerden bizzat geldiğini, 81 İlimizde bulunan arkadaşlarımızın da aramak ve mesaj atmak suretiyle gönülleriyle aramızda olduğunu görünce üzüntümüz biraz olsun dindi. Velhasıl giderken bile bizleri bir araya getirdi, buluşturdu. Baki kalanın hoş bir sada olduğunu bir kez daha gördük. Ne mutlu arkasında güzellikler bırakanlara. Allah rahmet eylesin Nail abi.Ekli dosyayı görüntüle 50006
Allah hepinizden razı olsun.

Nail abi ile bu kış olan Ankara buluşmasında akşam otelde kapı önünde sigara içerken tanışma elini sıkıma şansı bulmuştum. 1 çöp sigara molası kadar tanışıklığımız ve muhabbetimiz vardı. Hani 5-10 dk lık bir sürede ne kadar samimiyetin olabilirki... Konuyu yeni gördüm, dedimki herhalde başka biri veya ben forumdaki nickini bilmiyorum. Konuya giripte resmini görünce kaynar sular başımdan aşa döküldü. İşte Nail abi o 5-10 dk lık sürede bana bunu yaşatabilen bir insanmış demekki...
Kurban olduğum Rabbim gani gani rahmet eylesin, mekanını cennet eylesin. Geride kalan eş dost hısım akrabasına sabırlar ihsaneylesin.
Cümlemizin başı sağolsun.