VUKUATCI T.m.C'nin OBJEKTİFİNDEN 6. TRAKKULÜP BULUŞMASI...

Ynt: VUKUATCI T.m.C'nin OBJEKTİFİNDEN 6. TRAKKULÜP BULUŞMASI...

süper paylaşım süper bir günmüş..
çok özür dilerim ama şu fotodaki kardeşlerimizin abilerimizin isimlerini biriniz etiketleyinde öğrenelim..mümkünse :)

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=70526.msg807247#msg807247 date=1386591824' Alıntı:
süper paylaşım süper bir günmüş..
çok özür dilerim ama şu fotodaki kardeşlerimizin abilerimizin isimlerini biriniz etiketleyinde öğrenelim..mümkünse :)

oturanlar sırası ıle sağdan sola : smhgwz , tavaslıokan (kapısonlu) , memory43 ,ertac sahın,agusta80 ,cıhan ozece,fatıh arslan,muhammet koyuncu,koparanlı servet 80

ayaktakıler .. anlatması bıraz uzun olacak ama :D sağdan sola .. bısmıllah :D

barısuzel(anayurtlu),barısın yanındakı bı jd sahıbı abımız adını bılemedım bılen duzeltsın , tc56 (beyaz kazaklı -huseyın gurel ) ,volkan uzel (sadece kafası gorunen ) , ayhan turan (derı montlu ) , mustafa (admın) , saban ozdemır (kucagında cocuk olan ) , naıl yetek ( yuzunun yarısı gorunuyor ) , ender aslangıray (naıl yetek ın arkasında ) , gokhan ozkan , cagrı , kamıl aydın (sadece yuzu gorunen ) , dogancan seyhan , oguzhan yalcın , ılhan yetek , hacımmet (uzun sıyah saclı ) , atıla (uzun beyaz saclı ) , aksaraydan bı arkadas adını hatırlayamadım , hermıyas (beyaz kazaklı ,kapısonlu ) , suat ozdemır (yanlısım varsa duzeltın ) , omer kurt (kırmızı montlu ) , rocky (ellerı cebınde artıst bırı varya ıste her yerde bellı :D )

hatalı yazdıgım kısıler varsa yada eksık duzeltelım ...

ertac sahın link=topic=70526.msg807251#msg807251 date=1386592795' Alıntı:
oturanlar sırası ıle sağdan sola : smhgwz , tavaslıokan (kapısonlu) , memory43 ,ertac sahın,agusta80 ,cıhan ozece,fatıh arslan,muhammet koyuncu,koparanlı servet 80

ayaktakıler .. anlatması bıraz uzun olacak ama :D sağdan sola .. bısmıllah :D

barısuzel(anayurtlu),barısın yanındakı bı jd sahıbı abımız adını bılemedım bılen duzeltsın , tc56 (beyaz kazaklı -huseyın gurel ) ,volkan uzel (sadece kafası gorunen ) , ayhan turan (derı montlu ) , mustafa (admın) , saban ozdemır (kucagında cocuk olan ) , naıl yetek ( yuzunun yarısı gorunuyor ) , ender aslangıray (naıl yetek ın arkasında ) , gokhan ozkan , cagrı , kamıl aydın (sadece yuzu gorunen ) , dogancan seyhan , ılhan yetek , hacımmet (uzun sıyah saclı ) , atıla (uzun beyaz saclı ) , aksaraydan bı arkadas adını hatırlayamadım , hermıyas (beyaz kazaklı ,kapısonlu ) , suat ozdemır (yanlısım varsa duzeltın ) , omer kurt (kırmızı montlu ) , rocky (ellerı cebınde artıst bırı varya ıste her yerde bellı :D )

hatalı yazdıgım kısıler varsa yada eksık duzeltelım ...
bılader sanzımanlı ovguyu hak etmisin ben kendimi zor buldum la :D

rocky (ellerı cebınde artıst bırı varya ıste her yerde bellı :D )

ertaç alemsin kardeşim ne olur olsun güldürdün bizi..:)

yaww sanki bir aileyiz gibi oldum resme bakarken ...
ne güzel sizleri tanımak....

anayurtlu link=topic=70526.msg807300#msg807300 date=1386602837' Alıntı:
Ben fotoların hepsine bakana kadar bidahaki buluşma gelecek :(

Ertaç en son giderken rockyi yere yatırdığımızın fotosu var mı?
yok herlade la varsa benım toprak da (kurt_03 ) vardır sormak lazım

topragım bu mesajı okuduysan acıl cevap ver :D

1 er birer gelinde kim yatıryo görün :D 2 de olabili,r ama 3 aşar aga :D Tokamcı teşekkür etçem diye bekleme öyle birşey yapmayacam. Birdahaki buluşmaya katılmayacam arkadaş bu nedir yahu mf almadan katılmam aranıza bitane nh cide destek vermez :D

rocky link=topic=70526.msg807625#msg807625 date=1386626085' Alıntı:
1 er birer gelinde kim yatıryo görün :D 2 de olabili,r ama 3 aşar aga :D Tokamcı teşekkür etçem diye bekleme öyle birşey yapmayacam. Birdahaki buluşmaya katılmayacam arkadaş bu nedir yahu mf almadan katılmam aranıza bitane nh cide destek vermez :D
ben de gelecektim arabaya binmeden önceki kar seansına da boşlukta bulunduk bilader ;D 3 de yetmez 4 olacaktık :D

barş:s barş:s barş:s
Çağrı link=topic=70526.msg807627#msg807627 date=1386626203' Alıntı:
ben de gelecektim arabaya binmeden önceki kar seansına da boşlukta bulunduk bilader ;D 3 de yetmez 4 olacaktık :D
:D
ertac sahın link=topic=70526.msg807629#msg807629 date=1386626368' Alıntı:
arıba arıba arıba :D
ban*-*8 ban*-*8 kur-**- *ıhh*- -*-sn-* dik-*-s cuuk-*-s kes-*-*-