YABANCI OT ILACI

Arkadaslar biliyorsunuz ki arpa ve bugdaylar icin yabanci ot mucadelesi yakinda baslayacak..
Biz devamli ester kullandik ne kekre ne gokbasini öldürmüyor..
Bu sene biraz pahali ama mustang kullanmaya karar verdim..kullanan arkadaslara soruyorum uzerinde yazdigi gibi gokbasini kekreyi filan öldürüyor mu..? Screenshot_2018-03-03-20-55-01~2.jpg131628544129601505.jpg

• Beğen
Tepkiler: ebay06
Arkadaslar biliyorsunuz ki arpa ve bugdaylar icin yabanci ot mucadelesi yakinda baslayacak..
Bu sene biraz pahali ama mustang kullanmaya karar verdim..kullanan arkadaslara soruyorum uzerinde yazdigi gibi gokbasini kekreyi filan öldürüyor mu..?Ekli dosyayı görüntüle 23957Ekli dosyayı görüntüle 23958
Mustang öldürür yanlız 60 dekara atarsan. Fiyatı 160 lira bu sene

Bu sene biraz pahali ama mustang kullanmaya karar verdim..kullanan arkadaslara soruyorum uzerinde yazdigi gibi gokbasini kekreyi filan öldürüyor mu..?Ekli dosyayı görüntüle 23957Ekli dosyayı görüntüle 23958
Aynı durum bizdede mevcut bende corvette yi araştırıyorum ester hiç bi etki yapmıyor artik ilaç attığımız halde ot geliyor mahsulün içinde