Yağmurlama sprink hangi marka tercih etmeliyim

Arkadaşlar elimde 10 tane sayım marka jet sprink var 40 metre çapında sulama yaptığı söyleniyor ancak ben 20 metre çapında bir alan sulatabildim belki suyun debisi vs az olduğu içindir neyse sprinklerin sayısını çoğaltmak istiyorum sizce yeni alacağım sprinkler ayni mı olsun yoksa şu marka daha iyi dediğiniz bir ürün var mı ayrıca acı ayarlı sprink içinde aynı tavsiyeleri bekliyorum mısır yonca gibi hayvan yiyeceği şeyler suluyorum
37211-594-70m-jet-ozellik-resmi.png

Resimler ve ekler

• 90437-885-Screenshot_1.png
    90437-885-Screenshot_1.png
    62 KB · Görüntüleme: 21
  • Beğen
Tepkiler: Endaz
Pompa değil barajdan gelen boru sistemi ile sulama yapıyorum borular 75 lik mısır ve yonca sulayacagim gelen suyun basıncı kaç bar bilmiyorum
Fotoğrafını attığın fiskiyeden denemek için 30 tane aldım benim hoşuma gitmedi çok fazla suluyo yeri dövüyor tarla su ememeden göl oluyor. Seyrek kursam arada çok boş kalıyor. Sadece yonca sulayacaksan işe yarar ama başka biseye yaramıyor ekini bile yatırıyor. Küçük uc taksam bu sefer boşa para vermiş olacam 2tonluk fıskiyelerden 3 kat pahalı. 3 tane deliği var sağ sol orta. Ortadaki delik suda pislik varsa hemen tıkanıyor. Yetişmiş mahsulü yoncayi patatesi pancarı sular tohum çıkarma işini yapamaz.

• Beğen
Tepkiler: Endaz
Fotoğrafını attığın fiskiyeden denemek için 30 tane aldım benim hoşuma gitmedi çok fazla suluyo yeri dövüyor tarla su ememeden göl oluyor. Seyrek kursam arada çok boş kalıyor. Sadece yonca sulayacaksan işe yarar ama başka biseye yaramıyor ekini bile yatırıyor. Küçük uc taksam bu sefer boşa para vermiş olacam 2tonluk fıskiyelerden 3 kat pahalı. 3 tane deliği var sağ sol orta. Ortadaki delik suda pislik varsa hemen tıkanıyor. Yetişmiş mahsulü yoncayi patatesi pancarı sular tohum çıkarma işini yapamaz.
bende bu hafta alamyı düşünüyordum
fıkrım degişti

Bende resimdeki sprink ten 10 tane var mısır suladim dediğiniz gibi dövüyor biraz ve çok su harcıyor satte 10 ton dedi satıcı devamlı kullananlar şu sprink güzel sulaması kullanımı sağlamlığı dediği bi marka varsa almak istiyorum 50 çeşit sprink var iyice kafam karıştı hangi marka model alsam diye