YaraVera Amidas kullananlar yardımcı olurmusunuz

Kullanmadım ama kullanmayı çok istiyorum. Hissiyatım ve benzer gübrelerden kullandığım tecrübelere göre çok güzel bir gübre olduğunu düşünüyorum. Bu sene Compo Expert Novatec 45 kullandım buğdayda 1. Gübre olarak. 2. Gübre olarak Dr Tarsa DASH 46 kullanacağım.

Manisa Salihli Deniz Tarım
Ben iç Anadolu bölge bayisiyle konuştum navec 45 yokmuş getirmiyorlarmış nexsur 46 önerdi kral arazi için ama aklı nevetec 45 kaldı çünkü bunda yavaş salınım sözkonusu nexsurda ise ürenin havaya gitmesini geciktiren bir teknoloji var p tesi fiyat verecek Nexsu 46 ya olmadı onu Atacam
Gübre taşın da benzer gübresi var SLOWFERT AS PROFIT onaya 14 bin dedi ama 15 bine siz novetec 45 aldıysanız çok iyi

Ziraat mühendisi yaravera amidası önerdi. Tonu 22 bin tl
Bu sene kıraç buğdayın yarısında deneyecegim.
Arkasında hektaş var, birazda araştırdım kullananlar memnun. Ancak forumda pek bir bilgi yok konuyla alakalı
Amidas kullananlar çok memnun Amidas Novatec 45 Nexur bunlar çok teknolojik gübreler 75 Dekar Arpa buğday 60 dekar dane mısır 80 dekar pamuk için tüm üst gübre azot ihtiyacı olarak NOVATEC 45 tercih ettim. 4 Yıldır kuru tarım ve sulu tarım için inhibitörlü gübre kullanıyorum çok memnunum parasının karşılığını veriyor bende sizin aldığınız fiyattan aldım

• Beğen
Tepkiler: muyank
Amidas kullananlar çok memnun Amidas Novatec 45 Nexur bunlar çok teknolojik gübreler 75 Dekar Arpa buğday 60 dekar dane mısır 80 dekar pamuk için tüm üst gübre azot ihtiyacı olarak NOVATEC 45 tercih ettim. 4 Yıldır kuru tarım ve sulu tarım için inhibitörlü gübre kullanıyorum çok memnunum parasının karşılığını veriyor bende sizin aldığınız fiyattan aldım
Bilgi için tesekkurler

Dekara 12 kg onerdiler. Siz ne kadar kullaniyorsunuz