yem fiyatları

Konya seker yem süt 19 protein 45 tl besi 41 tl cp sut 19 protein 53 tl neden boyle oluyor sutun düsusecgi söyleniyor hayvancilimi birakalim devlet neden hep
Zenginlerin yaninda tarim bakanligi yem dusecek diyor iki gun sonra zam dalga gecer gibi vatandasla oynuyor sonrada et fiyatlari yüksek ithal diyor devlet vatandasin yanindami zenginin yanindami

Ankara ofis yem % ham proteyin yem50 kg cuval 50 tl
Buna yeni basladim inekler suanlik isdahsiz yiyor
Sam yem % 18 ham proteyin 50 kg 47 tl
Bir yildir yiyolardi samsunda urteliyo ve isdahli severek yiyolardi inekler
Sisce gecisdenmi kaynakli isdeksizlikleri

Ben matlı proyem yediriyorum 23.01.2016 tarihinde aldım son yemimi Süt yemi(19protein):41 Buzağı yemi:41.5 Düve yemi:38 bunlar peşin fiyatı şuan zam geldi mi bilgim yok yemide 2 yıldır yediriyorum çok memnunum fiyatındanda kendindende

• Beğen
Tepkiler: Muammer YLDZ
Bu proyem Nasıl arkadaşlar kullananlar memnun mu. Önceden hangi yemi kullanıyordunuz mesela. Proya geçince ne fark etti. Bilgi verirseniz sevinirim. Bence çuvalı ve müziği çok güzel [emoji2]

Kürşat kesikbaş senle telefonda zannedersem görüşmüştük pancar makinası hakkında :) neyse
Pro yemi yedirmeden önce yıllardır toros yedirdim kızgınlık sorunu yaşadım abalıoğlu yedirdim hayvanlarına bi çöküş gördüm sonra proyem tanıştım 2 yıl oluyor yaklaşık herşeyiyle memnunum fiyatı kalitesi öneririm yedirmek isteyenlere

Kürşat kesikbaş senle telefonda zannedersem görüşmüştük pancar makinası hakkında :) neyse
Pro yemi yedirmeden önce yıllardır toros yedirdim kızgınlık sorunu yaşadım abalıoğlu yedirdim hayvanlarına bi çöküş gördüm sonra proyem tanıştım 2 yıl oluyor yaklaşık herşeyiyle memnunum fiyatı kalitesi öneririm yedirmek isteyenlere

Kapıtaşlı mısın sen [emoji2]

Et ve süt kurumu bu kapasiteyle hicbir şeye müdahale edemez.özelleştirme furyasıyla Et balık kurumu satıldı.eskişehirdeki et balık kurumu bina fiyatına arazisiyle gitti.Devletin tarım ve hayvancılık| sektöründe düzenleyici olması gerekir. Devlet tavan fiyat uygulamayı bırakıp et sut kurumunun kapasitesini arttırarak kar amacı gütmeden söylediği fiyatlardan et satarak piyasayı düzenleyebilir. Kasaplara şöyle satın boyle satın diyerek olmaz. Halk ekmek piyasadan ucuza ekmek satıyor. Et süt kurumu da her şehirde ucuz et satsın.22 lira kesime ben raziyim. 22 liraya devlet kessin 30 a satsın.

İşi şirket olarak yapanlara kazık 2 kere giriyor. Kdv düştükten sonra fiyat önceye göre arttı, birde artık yemin kdv'si sütün kdv'sini karşılamayacak o yüzden birde devlete aylık 2-3 bin kdv ödeyeceğiz. Yani devlet güya kdv'yi düşürdü vergiden feragat etti ama yok öyle şey, fabrikadan almadığı kdv'yi süt üreticisinden alacak.