Yem Karma ve dağıtma makineleri fiyatları ??

Ynt: Yem Karma ve dağıtma makineleri fiyatları ??

çifçilik zor iş link=topic=48404.msg696299#msg696299 date=1359832099' Alıntı:
kardeşim madem türk malı neden yabancı isim . ben bugüne kadar yabancı isme para vermedim vermmde sen istediğin kadar türk malı de

sırf burda satmıyorlar ki amaç dünyanın heryerinde satabilmek onn içinde marka politikası şart kalıcı güçlü bir isim

çifçilik zor iş link=topic=48404.msg696299#msg696299 date=1359832099' Alıntı:
kardeşim madem türk malı neden yabancı isim . ben bugüne kadar yabancı isme para vermedim vermmde sen istediğin kadar türk malı de

kullandığınız newholland td90d traktör türk malı değil fakat inşallah yabancı isim de olsa traktörünüz de ifade ettiğiniz gibi TÜRK markası olur.

amaç İHRACAT. yani yurtdışına satmak. isminin bizim de şirketimiz Türkçe olmasını istedi . Fakat ihracat yapabilmenin en doğru yolu bu olduğuna karar verdi. Türk çiftçisinin de desteği ile daha da güçleniyoruz. tüm çiftçilerimizin %100 Türk markası olan LANDFORCE a sahip çıkmasını istiyoruz. biz de değerli çiftçimizin bize verdiği değere layık olabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz.

artık türkiye de de kaliteli makineler yapıldığının farkında olalım. çok zor şartlarda topraktan alın terinizle kazandığınız değerleri yurtdışına kaptırmayın. onlardan artık biz kazanalım.

saygılarımla.

vcc link=topic=48404.msg694315#msg694315 date=1359549216' Alıntı:
Tarımsal ekipmanlara devlet subvanse si sağlanmaya başladıktan sonra makina üreticileri,fiyatları kademeli olarak fahiş seviyelere çektiler,uyanıklık yapıyorlar akıllarınca yarın birgün bunun kötüye kullanıldığı anlaşılınca yenecek cezanın yanında hem maddi kayba hemde prestij kaybına uğrayacaklar hele helede talepteki ciddi düşüşle beraber uzun vadeli planlarını soğuk suya katık yapacaklar haberleri yok...Traktör satıyor sanki adam 20 binlere 30 binlere.Almayın arkadaşlar,almadığınız gibi sizlere önerim bulunduğunuz yerin kırsal kalkınma dairesine ve tarım il-ilçe müdürlüklerine (bakanlığın internet adresinden irtibata geçerek doğrudan bakanlığada ayrıca) ilgili firmaları ve bölgenizdeki satıcısını şikayet edin.Dosyalara verilen teklif gözden geçirilecek mütakiben bir usulsüzlük yada fahiş fiyat tespiti yapılırsa önce satıcıya sonra üreticiye kırmızı kalem çekilecektir.Firmanın üretim lisansının iptaline kadar gidebilecek bir süreçtir bu.

Bu tip destekleri suistimal eden üretici arkadaşlarımızda var (hepinizi tenzih ediyorum) Bu arkadaşlarda bu tip işlere alet olmasınlar,yine bakarsınız bir fırtına kopar 3-5 bin lira için 5 yıl devlet desteğinden uzak kalabilme durumu oluşur.

Saygılar...
Aynen katılıyorum 2 yıl önce 9 bin civarında olan yerli soğutma tankları 1 tonluk şimdi 15 bim istiyorlar .
LANDFORCE link=topic=48404.msg696381#msg696381 date=1359836098' Alıntı:
kullandığınız newholland td90d traktör türk malı değil fakat inşallah yabancı isim de olsa traktörünüz de ifade ettiğiniz gibi TÜRK markası olur.

amaç İHRACAT. yani yurtdışına satmak. isminin bizim de şirketimiz Türkçe olmasını istedi . Fakat ihracat yapabilmenin en doğru yolu bu olduğuna karar verdi. Türk çiftçisinin de desteği ile daha da güçleniyoruz. tüm çiftçilerimizin %100 Türk markası olan LANDFORCE a sahip çıkmasını istiyoruz. biz de değerli çiftçimizin bize verdiği değere layık olabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz.

artık türkiye de de kaliteli makineler yapıldığının farkında olalım. çok zor şartlarda topraktan alın terinizle kazandığınız değerleri yurtdışına kaptırmayın. onlardan artık biz kazanalım.

saygılarımla.
Hocam Konya tarım fuarı yaklaşıyor fuara katılaksanız orada makinelerinizi inceleyelim bu yıl işletmeye alınacak ekipman listesinde yem karma makinası

KONYA 2013 FUARINDA hem içeride hem de dışarıda 2 stand kuracağız. yeni geliştirilen makinelerimizi burada inceleyebilirsiniz. standımızda görmekten mutluluk duyarız. yem karma ve gübre serpmeden sonra 3. ürünümüz de yetişirse orada sergileyeceğiz.

8metrekpfoto3.jpg

25 baş hayvanda bizde var onlara sabah akşam yem karmak yıldırıyor insanı bizde almak istiyoruz ama 3,5 m3 çeki tip olana 15000 tl diyolar en ucuz yer 12000 tl sac profil piston başka bişe yok şu an konya da tarım makinaları üreten bi firmada çalışıyorum bu fiyatlarla bıçak kemiğe dayandı deli bi anıma gelecek yapacam bi tane milletin 12 dediği makineyi 7 ye verecem

yanlış anlaşılmasın niyetim kimsenin kazancında değil ama çiftçide parayı gazete kağıdından kesmiyor millet mışıl mışıl uyurken çiftçi 6 da kalkıp ahıra giriyor yem karıyor hayvan gübresi içinde süt sağıyor karda ayazda hayvan gübresi çekiyor yeminle söylüyorum el arabası karda ön ön gitmiyor geri geri çekiyoruz.sonuç süt 0,48 kuruş saman 1 tl et kesim 13 tl mazot 4,26 yem karma makinesi 15000 tl + kdv + nakliye kime çalışıyoz ne için çalışıyoz belli değil

moderatör abilerin affına sıgınarak son bir yorum yazmak istiyorum makinada kullanılan sacın kg fiyatı 1,26 tl daha da yazıp kimsenin moralini bozmak üreticilerden tepki almak istemiyorum

arkadaşlar ben anlamış degilim zaten bende hayvancılıkla uğraşıyorum yıllardır aklımda var ama makinaların yanına bile yaklaşılmıyor gerçekten aklımdan geçmiyor degil 3 hayvan satıp mi yem karma makinası mı alayım ucucuna anca kurtarıyo ....

AYHAN YARAR link=topic=48404.msg785187#msg785187 date=1381659072' Alıntı:
Sen alda rahatı gör
kardeş biz gereksiz bişey demiyoruz bence 5 ineği olan bile almalı hiç bir makina çiftçinin üreticinin alınterinden kıymetli değil diye düşünüyorum.bizim tartıştıgımız konu makinelerin hammadde fiyatları herkesçe bilinirken mamül hale geldiğinde neden astronomik fiyatlar istendiği

• Beğen
Tepkiler: veli yıldız