Yem tavsiyesi

Herkeze merhaba 2 yıl içinde çok farklı yemler kullandım ve kafam allak bullak oldu
Tarım kredinin 18 proteyin kullandım pek bişeye yarar yem diyemem
Tarım kredinin 20 proteyinini kullandım 18 den pek bir farkını göremedim
İpek yem aldım fena değil ama hayvanlar iştaklı yemiyo ve genelde çuvalları hep tozlu çıkıyo
Cpnin fayda yemini kullandım 19 proteyin ancak bu yemdede sanırım enerji çok düşük çünki süt düşüyo ama yağ oranı artıyo
Cp 18 yem kullandım bu yemde de atk ekleyince verim alfım sanırım proteğin düşük
Şimdi pro yem kullanmayı denemek istiyom kulanan varmı bu yemi 19 protein. 2800 enerji diyolar pro süt 4x4 için sizin tavsiyeniz nedir
Genel olarak saman ağırlıklı bir besle yapıyorum kışları yazın. Zaten hayvanlar tamamı ile merada
Sizin düşünce ve görüşlerini almak istedim

Herkeze merhaba 2 yıl içinde çok farklı yemler kullandım ve kafam allak bullak oldu
Tarım kredinin 18 proteyin kullandım pek bişeye yarar yem diyemem
Tarım kredinin 20 proteyinini kullandım 18 den pek bir farkını göremedim
İpek yem aldım fena değil ama hayvanlar iştaklı yemiyo ve genelde çuvalları hep tozlu çıkıyo
Cpnin fayda yemini kullandım 19 proteyin ancak bu yemdede sanırım enerji çok düşük çünki süt düşüyo ama yağ oranı artıyo
Cp 18 yem kullandım bu yemde de atk ekleyince verim alfım sanırım proteğin düşük
Şimdi pro yem kullanmayı denemek istiyom kulanan varmı bu yemi 19 protein. 2800 enerji diyolar pro süt 4x4 için sizin tavsiyeniz nedir
Genel olarak saman ağırlıklı bir besle yapıyorum kışları yazın. Zaten hayvanlar tamamı ile merada
Sizin düşünce ve görüşlerini almak istedim
Bölgenizde Eriş yemi arayıp bulun ve kullanın.
Arkadaşlarda tavsiyede bulunacaktır illaki ama siz bi Eriş yemi deneyin.

Sütaş firmasıyla çalışıyoruz. Hem sütümüzü alıyoruz yemide kendi veriyor. Alma şansınız var mı bilmiyorum ancak sütaş 19 protein tavsiye ederim biz çok memnunuz.

Cp nin kendi içinde birçok çeşidi var cp uluslarası yemleri kullanın mümkün oldukça diğer türleri biraz düşük.