Yeni aldığım KUBOTA ME9000

Ynt: Yeni aldığım KUBOTA ME9000

ysfgull link=topic=39208.msg340043#msg340043 date=1297593804' Alıntı:
güzel seçim yapmışın kardeş bendede 1 tane var me9000 gercekten çok üzel 1 yıldır kullanıyorum gayet güzel va tasarruflu denklerıne göre %30 az yakıyor 5 lı 14 numara pulluk kullanıyorum gayet iyi çekıyor hayırlı olsun
usta paylaşımlarını bekliyoruz artık tecrubelerinlede aydınlatırsan seviniriz.. kaç saatte traktörün ? bayi veya servis degilsin sanırım ?

ersanakyai link=topic=39208.msg339437#msg339437 date=1297491381' Alıntı:
Senin derdin ne arkadaş, adam beğenmiş almış. Bence çok da iyi bir seçim yapmış. Eğer bir markaya körü körüne bağlı kalmasaydın da biraz diğer markaları araştırıp inceleseydin kubotanın nasıl bir traktör olduğunu anlardın. Avrupa ' da o kadar traktör devi olmasına rağmen kubotanın avrupada dahi satış oranları çok yüksek, italyada new hollandın fabrikasında sökülüp incelenen kubotalar var, bu markada bişey var demekki elin italyanı bile açıp içine bakıyor.

Ayrıca bir zahmet yazarken biraz sesli harf kullanmaya çalışsan da ne yazdığını anlamak için bu kadar çaba sarfetmesek.
[/quote
bnm bi derdm yk arkadaş senn ne derdn war asıl sn kafanı yorma ben araştrp söylyrm bnları ben bi markya bağlanmadım new holland massey ferguson john deree fendt ben bunlardan bahsediyorum arkadaş bunlar yılların traktörleri kubota erkunt yok nimet bnlarıda alanları gördük .........

berkansözer link=topic=39208.msg340068#msg340068 date=1297598769' Alıntı:
bnm bi derdm yk arkadaş senn ne derdn war asıl sn kafanı yorma ben araştrp söylyrm bnları ben bi markya bağlanmadım new holland massey ferguson john deree fendt ben bunlardan bahsediyorum arkadaş bunlar yılların traktörleri kubota erkunt yok nimet bnlarıda alanları gördük .........

arkadaşım ben erkuntta kullanıyorum same de newhollanda kullandım.. sen kubota nın nasıl bi marka oldugunu biliyormusunda yazıyorsun yorumların çok cahilce.. kubota komple traktör üreten ender markalardandır.. tum parcalarını motorunu kendisi üretiyor 120 yıllık bi markadır.. amerikada en cok satan markadır.. bu saydıgın markaların hepsi amerikada kubotanın altında.. dunyanın en buyuk dizel motor üreticisidir..
saydıgın markalardan jhon deere haric hangisi kendi motorunu üretebiliyor.. japon yadan traktörü getirip almanyada satan bi markaya kötü dersen bi inandırıcı olmaz bana göre..
sen hiç kubota kullandın mı karşılaştırdın mı fiyatına göre özelliklerini... v.s. çok begendigin massey ferguson bile kendi motorunu üretemiyor.. sen kalkmışsın böle buyuk markayı bilmeden arastırmadan karalıyorsun.. siz belirli markalarda fanatiklik yapmaya devam edin sadece o markaların marka ismine paranızı dökün bakalım..
ben arastırırım fiyatına kalitesine bakarım.. sağlamlıgına müşteri memnuniyetine.. bunları bi listeye yazıp karsılaştırırım.. fiyatına göre en uygunu hangisiyse ben onu tercih ederim..
siz gidersiniz markası a veya b diye o markayı alırsınız o başka..

eger teknik bilgin veya tecruben varsa eleştirilerini yap kimse bişey diyemez eleştirecek bi nokta bulursan buyur yaz .. mantıklı olduktan sonra herkes dinler ama yok bu kötü o iyi demek pek inandırıcı olmuyor...

ersan bey sitenin objectif ve bilgili uyelerindendir.. mühendistir kendisi ve traktör sektöründe çalışıyor. yorumları site uyeleri için degerlidir takip edersen paylaşımlarını ve yorumlarını faydalı olacaktır herkese..

sami ÖZKAN link=topic=39208.msg339440#msg339440 date=1297492523' Alıntı:
allah hayırlı uğurlu etsin güzel motor bu suhutle debriyej diyorsun bunu öğrenmek istiyorum nasıl
sağol Sami abi. suhutle kepçelerde kullanılan yağlı debriyaj sistemi.
elifur link=topic=39208.msg340028#msg340028 date=1297591203' Alıntı:
hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah yerinde bir tercih olmuş sağlam ve güzel makine gerçekten
sağol arkadaşım.
ismail003 link=topic=39208.msg340035#msg340035 date=1297592622' Alıntı:
hayırlı olsun kardeş fiyatı ne bu traktorun
sağol arkadaş. fiyatı epey hasaplı bayiye verdiğimiz sözden dolayı tam fiyatı açıklamak istemiyorum.
ysfgull link=topic=39208.msg340043#msg340043 date=1297593804' Alıntı:
güzel seçim yapmışın kardeş bendede 1 tane var me9000 gercekten çok üzel 1 yıldır kullanıyorum gayet güzel va tasarruflu denklerıne göre %30 az yakıyor 5 lı 14 numara pulluk kullanıyorum gayet iyi çekıyor hayırlı olsun
teşekkür ederim arkadaşım.2 gündür kullanıyorum 398 4x2 ye göre %30 az yakıyor.

Okan Akıl link=topic=39208.msg340040#msg340040 date=1297592953' Alıntı:
yas onemlı degıldır bole konularda herkez bıldlglnı we yasadıgı tecrübelere dayanarak konusur bende bilgilerme dayanarak konsyorum
Yaşa göre hitap edilir kimse yaşın daha küçük diye az biliyorsun demiyor senden 4-5 yaş büyük birine kardeş diyorsan günlük hayatında o başka mevzu tabi.

@berkansözer : Niye inatla kötülemeye çalışıyorsun ki abimiz beğenmiş almış seni alakadar eden ne?Tavsiyeni yapmışsın sana sormadıkları halde,konuyu kurcalamayıp ortalığı karıştırmaya çalışma.Beğenmiyorsan kendin almazsın,alanı da rahat bırak bari.

Abicim hayırlı olsun biraz geç gördüm kusura bakma,güle güle eskit tekerine taş değmesin :) .Fuarda epeyce incelemiştim fena gözükmüyor senin videolardan da performansını ve yakıtını takip edeceğiz.Tekrardan hayırlı olsun.

Çağrı link=topic=39208.msg341219#msg341219 date=1297781892' Alıntı:
Yaşa göre hitap edilir kimse yaşın daha küçük diye az biliyorsun demiyor senden 4-5 yaş büyük birine kardeş diyorsan günlük hayatında o başka mevzu tabi.

@berkansözer : Niye inatla kötülemeye çalışıyorsun ki abimiz beğenmiş almış seni alakadar eden ne?Tavsiyeni yapmışsın sana sormadıkları halde,konuyu kurcalamayıp ortalığı karıştırmaya çalışma.Beğenmiyorsan kendin almazsın,alanı da rahat bırak bari.

Abicim hayırlı olsun biraz geç gördüm kusura bakma,güle güle eskit tekerine taş değmesin :) .Fuarda epeyce incelemiştim fena gözükmüyor senin videolardan da performansını ve yakıtını takip edeceğiz.Tekrardan hayırlı olsun.
sağol Çağrı kardeşim darısı tüm gönlünde olan arkadaşların başına.paylaşımlarımı sürekli sürdüreceğim.
Niko5 link=topic=39208.msg341426#msg341426 date=1297788882' Alıntı:
Yeni motorun hayırlı olsun Bartu. İyi günlerde kullanın....
Kubota, Türkiye de pek bilinmesede bir dünya markasıdır, gönlün rahat olsun... :)
sağol Niyazi abi......

berkansözer link=topic=39208.msg340068#msg340068 date=1297598769' Alıntı:
ersanakyai link=topic=39208.msg339437#msg339437 date=1297491381' Alıntı:
Senin derdin ne arkadaş, adam beğenmiş almış. Bence çok da iyi bir seçim yapmış. Eğer bir markaya körü körüne bağlı kalmasaydın da biraz diğer markaları araştırıp inceleseydin kubotanın nasıl bir traktör olduğunu anlardın. Avrupa ' da o kadar traktör devi olmasına rağmen kubotanın avrupada dahi satış oranları çok yüksek, italyada new hollandın fabrikasında sökülüp incelenen kubotalar var, bu markada bişey var demekki elin italyanı bile açıp içine bakıyor.

Ayrıca bir zahmet yazarken biraz sesli harf kullanmaya çalışsan da ne yazdığını anlamak için bu kadar çaba sarfetmesek.
[/quote
arkadaşım kubotayı biraz incelede seninle sonra tartışalım ...