Yeni aldığımız Massey Ferguson 5713S Dyna6

allah hayırlı uğurlu etsin bence massey ferguson tümosanı aratmaz bizim eski traktör 398 vardı canavar gibiydi 4x4 1998 model 2017 de sattık case ıh aldık bana kalsa satmazdım ama babam gerek yok dedi paraya ihtiyacımız var dedi sattık şimdi de case ıh den vazgeçemiyor:D:D:D

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Tümosan ı ne açıdan aratacağını düşünüyorsunuz merak ettim. Çekiş,yakıt,sağlamlık,konfor,piyasa değeri olarak Tümosan dan iyi olacağını düşünüyorum. Yedek parça ve bakım maliyeti fazla olabilir 5713 ün. Dyna 6 kullanmaya başlayınca hoşunuza gidecektir. Güle güle kullanın tekerine taş değmesin inşallah
çekiş ve yakıt konusunda aratmaz inşallah çok teşekkür ederim dyna6 şanzıman bizi memnun etti çok seri ve pratik

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
allah hayırlı uğurlu etsin bence massey ferguson tümosanı aratmaz bizim eski traktör 398 vardı canavar gibiydi 4x4 1998 model 2017 de sattık case ıh aldık bana kalsa satmazdım ama babam gerek yok dedi paraya ihtiyacımız var dedi sattık şimdi de case ıh den vazgeçemiyor:D:D:D
çok sağolun allah razı olsun inşallah aratmaz case ih hiç düşünmedik bölgemizde pek yaygın değil mf ve nh daha çok tutluyor

O memnun etti diyorsunuz bu memnun etti diyorsunuz. Umarım tümosanı aratmaz diyorsunuz. Akıl var mantık var; 400-500 her neyse bin liralık malın, 150 bin liralık malı aratacağını düşünebiliyor musunuz. Kaç yaşındasınız onu öğrenmek lazım
Videolarınızı bekliyorum
videolar gelecek sezonda inşallah 18 yaşındayım

Tümosan ı ne açıdan aratacağını düşünüyorsunuz merak ettim. Çekiş,yakıt,sağlamlık,konfor,piyasa değeri olarak Tümosan dan iyi olacağını düşünüyorum. Yedek parça ve bakım maliyeti fazla olabilir 5713 ün. Dyna 6 kullanmaya başlayınca hoşunuza gidecektir. Güle güle kullanın tekerine taş değmesin inşallah
5711 Dyna^6 tarlada aynı ekipmanla 5711 Dyna^4 modelden daha seri iş kaçırıyor.

Motorun yazılım ihtiyaçları var.
Stok motor gücü , 130 hp , 545 n.m. %30 tork yedeği var.
Yazılım 160 hp , 700 n.m. ile zor arazide yeterli performansa gelecektir.
4-5 km/h hızla , 20 inch, 25,4 cm * 4 : 2 m iş genişliği pullukta, motor aşırı yükleme olur.
Saatlik 7 dekar sürüm yapılırsa 3 lt/dk gibi yakıt var demektir.
3 lü pulluk kullanıp , 5,5-6 km/h hızla sürüm böyle zeminlerde ideal çeki kuvveti sağlar.
Tarla, MF 7724 S diyor.