Yeni Ekim Makinamız Özdöken

Hayırlısı olsun cemal malzeme çok pahalı uçuyoruz dolarla maaş almadığımıza herşey dokunuyor 2003veya 2004 te güngörden arabölmeli şanzımanlı almıştım hiç gübre konmadı neredeyse 2 gözede buğday koy ara saçları al gübre tarafınında buğdayı diğer göze akar tek sefrde 17 li makina 17 dölüm yer ekiyor hiç küf yok daha yıkayıp garaja çekerin yılda 1 gün güneş görür sıfır gibi
Bakarsan yıllarca kullanırsın makinayı bozan gübredir

Hayırlısı olsun cemal malzeme çok pahalı uçuyoruz dolarla maaş almadığımıza herşey dokunuyor 2003veya 2004 te güngörden arabölmeli şanzımanlı almıştım hiç gübre konmadı neredeyse 2 gözede buğday koy ara saçları al gübre tarafınında buğdayı diğer göze akar tek sefrde 17 li makina 17 dölüm yer ekiyor hiç küf yok daha yıkayıp garaja çekerin yılda 1 gün güneş görür sıfır gibi
Bakarsan yıllarca kullanırsın makinayı bozan gübredir
Teşekkür ederim abi 2 gundür piyasaya ekim yapıyorum bu akşam yağmur basladı bende temiz bakarim malzemeye artık 0 malzemeler ulaşılmaz rakamlarda geziyor
hayırlı olsun Cemal
Sağolasın abi teşekkürler

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt