Yeni İrtem 3m siemens iz bırakma sistemli hububat mibzeri ve Deutz 6206 d

Bir mibzer ihtiyacı vardı onu da tabiki İrtem’den yana kullandık üzerinde bu yıl denemeleri halen devam eden Siemens iz bırakma sistemi var makine gayet güzel tek sorun benim Deutz biraz küçük kalıyor sadece hepsi o [emoji3][emoji3]işlerin yoğunluğundan elimde sadece bu iki Kısa video vardı ilerleyen zaman da daha detaylı videolar atmak nasip olur

Bu sistem de makineye gübre ve tohum sensörü eklenmiş bitmeye yakın uyarı veriyor, ekilen alan ve gidilen hız ekrandan kontrol edilebiliyor ilk defa kullandığım bir sistem olduğu için benim çok hoşuma gitti

Hayırlı olsun irtem kaliteli marka, pişman etmez.

Deutz iyi gezdiriyor makineyi, maşallah diyorum, çok az kişi bu tarzda motora takıp çalışmaz, yani hidrolik falan kaldırmaz kaçırır vs. yada motorun önü kalkar rahat çalışmaz diye 65 lik tek çeker motora takmaz çoğu kişi..

Traktör almanın ucunu biraz kaçırdık şuanlık bu sezonda böyle idare edeceğiz
Çok doldurmuyoruz 4 er çuval tohum gübre koyunca traktör kendinden geçiyor [emoji3]
Hak ettiğinden fazlasını veriyor bana diye düşüyorum herkes baş edemez [emoji106]

Öncelikle hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.
Balta ayak otun yoğun olduğu iyi hazırlanmamiş tarlalarda tıkanma yapıyor diyorlar böyle bir sorunla karşılaştınız mi birde taşlı tarlalarda sıkıntı yapıyor mi

Benim bulunduğum bölge de taşlı arazi yok bınun için bir deneyimim yok.
%90 ayçiçek nadasını ektiğimiz için tarlalar temiz oluyor
Tıkanma yapan yerde tekerleklerin yerle temasını kesmeyecek şekilde kaldırıp ekime devam ettiğiniz takdirde toplanan pislik ayaklardan geçip geride kalacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Güzel paylaşım. Bereketli olsun. Yeni mibzerde hayırlı olsun. Deutz hakkından gelmiş. Ama bir tık büyüme lazım artık sana. Bu iz sisteminde izi kendi mi bırakıyor?

Valla geçen de konuştuk ya ucunu kaçırdık trenin diye hayırlısı yine de bakalım kur düşer biraz indirim olur belki bi 100 g alırız [emoji3]
Kaç metrede bırakacağını kendin ayarlıyorsun klavuzlar inip kalktıkça sayıyor bırakmak istemeyince bir tuşla atlatabiliyorsun yada bırakmak istediğin yerde yine aynı tuşla bırakıyorsun çok pratik bişey olmuş bence eski sistemleri bilmediğim için bu bana güzel geldi

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Bir mibzer ihtiyacı vardı onu da tabiki İrtem’den yana kullandık üzerinde bu yıl denemeleri halen devam eden Siemens iz bırakma sistemi var makine gayet güzel tek sorun benim Deutz biraz küçük kalıyor sadece hepsi o [emoji3][emoji3]işlerin yoğunluğundan elimde sadece bu iki Kısa video vardı ilerleyen zaman da daha detaylı videolar atmak nasip olur

Bu sistem de makineye gübre ve tohum sensörü eklenmiş bitmeye yakın uyarı veriyor, ekilen alan ve gidilen hız ekrandan kontrol edilebiliyor ilk defa kullandığım bir sistem olduğu için benim çok hoşuma gitti

Hayirli olsun güzel makine fiyatida uygun almissiniz iyi gunlerde kullanin derinlik kac cm ekiyorsunuz