YENİ VERSİYON BENİM OLMALI.BUNU İSTİYORSAN SAKIN KAÇIRMA SON 5 ADET KALDI

Ynt: YENİ VERSİYON BENİM OLMALI.BUNU İSTİYORSAN SAKIN KAÇIRMA SON 5 ADET KALDI

cezama2007 link=topic=50066.msg512202#msg512202 date=1326631323' Alıntı:
ıstavroz difransiyel ayna mahruti dişlisinin yani ayna dişlisinin içine ısavroz kutusunda daki bir parça her neyse sorun değil dediğim gibi incelemk lazım resim lazım sökülmüş bir aktarma lazım en önemlisi zaman ve para lazım bu konulara başak adına bir çok yenilik veyada projem var ama dediğim gibi zamannım az sermayem pek yok sonuçta bir fabrika işçisiyim kendimizin de bir yet servisi var 24 vites çok devirli kuyruk mili ve aks dişlileri elimde mevcut başak adına ön pto mekanik vaya da yarım otomatik ve hidrolik sistemi projeli var ama hayata geçmiş değil sadece resimde ama nh veya case bunları incelemedim ya sonuçta aktarma benim açin aktarmadır (aktarma dediğim difransiyel şanzıman)uğraşsam yaparım yani
pek ustam teşekkür ederim,bir gün nh üzerinde çalışma fırsatı bulursan buraya yaz yine konuşalım

768 dostum 768 otomatik şanzuman yani steyrmatik dediğimiz sistem uygulanır 24 vites uygulanır.768 benim idöllerim arasında ama matik için dışarıdan parça talebizimiz olmalı yani türkiyede parçası yok.birde 768 buçuk takviye takıyorum

kardeşim biraz geç oldu ama başak hakkında yeni şeyler öğrendim. ve aklı pratik çalışan bir usta tanıdım .umarım plan ve projelerini desteleyen birileri çıkar karşına. başaklarda hararet sorununa bir çözüm bulundu mu.eski modellere turbo intercool nasıl olumu randuman verir mi?

slm arkadaslar ben araniza yeni katildim. bende 2008 model 2085 var.bazi sorularim var. birincisi bucugun yerine veya karsisina 60 km gibi bir vites yapabilirmiyiz . senin bahsettigin aks guclendirmeyi biraz acarmisin. birde benim on ceker hidrolik kilitlemeli digerlerine gore avantaj veya dezavantajlari nedir

selam arkadaşlar. 24 vites traktöre çok iyi oldu.henüz güç olarak birşey anlayamadık çünkü babam traktörün pompasını çok yakıyor diye kısıyor : ))
ama traktörüm 2700 deviri (2085 4x4 e göre)biraz geçince 53 km sürata ulaşıyor.

emrahyildirim link=topic=50066.msg629274#msg629274 date=1347293890' Alıntı:
selam arkadaşlar. 24 vites traktöre çok iyi oldu.henüz güç olarak birşey anlayamadık çünkü babam traktörün pompasını çok yakıyor diye kısıyor : ))
ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s ne-*-s

emrahyildirim link=topic=50066.msg629274#msg629274 date=1347293890' Alıntı:
video gönder hacı video...

arkadaslar ben 2010da 7375 dk almıstım ama 200 satte sattım bir servis yok
ikincisi asırı duman sıkıntısı valla biz dededen babaya babadan ogula steyr ciyiz ama işte cok pişman oldum ama 99 model basagım vardı tam 12 sene kullandım tek baskı balata deyiştirdım cok memenundum ama gecenlerde bi arkadasda aldı motor 115 saatte mazot pompasını yedi valla sasırdım ya bu motorlara ne oldu hayret sastım muhendıslerdemi sorun calısanlardamı bilemedim ah su avrupalılar adamların herseyi dort dortluk abi yenı steyr 4075 bakın santım duman yok abi muhendis onlarda artı burdakı steyrler artık orda kalsık yani ah bi ital gelse hemen alacagım valla
alk-*s