• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Yeniledik

Bende Case jx 100 aldım nasıl pulluk tavsiye edersiniz
Hayırlı olsun.Allah utandırmasın.
Mısır silaj yeri arkasından buğday yeri hazırlığında 10" pulluk kullanıyoruz, fazla büyük kesek çıkarmıyor, kara toprak zeminde tırmıkla iki sefer geçtik mi zemin düzleniyor.Bozma yaparken 12-14" pulluk güzel kapama yapıyor.Kumsal alanlarda Matris Armoni 57 çap 20 diskli diskaro kullanıyoruz.Derin çimli üründe inch büyük pulluk gerekir.İki çeşit pulluk veya ayarlı pulluk kullanılırsa farklı sürüm derinliği yaparsak pulluk tabanı daha az oluşur.

İyi yapmışsın. Farkı göreceksin. Uzunköprü servistemisin? Benim ki daha çıkmadı. Havsa servis çok yoğun.

Önümde iki tane bölünecek motor vardı ben kaşındım. Bugün bitiyor işim inşallah. Gitçem birszdan. Bir geri vites bilyesi bak kaç gün işten aldı.

Abi tümo degilmi çogu aynı sıkıntıdan bölünüyo yoksa bende tümo alcaktım iyikide almamışım...
Marka ustayı rezil de eder vezir de. Adam saat 1.30 a kadar uğraştı yetişmedi daha ne olsun. Fabrikayı kuran aydınlara sesleniyorum. Bizim türk mühendisler sizi çok güzel gazlamış. Sizde çok güzel gaza gelmişsiniz. Sarp güçlü motor yapmışsınız ancak daha alacak çok ah ve küfrünüZ var bilesiniz.

Üst Alt