Ynt:erkut ailesine bir yenisini daha ekledik.80.4 e serisi.

arkadaşlar bugün dayımlara erkut 80 .4 e serisinden altık.2009 model 55 56 verdik.bir buçuk senede köyümüze toplamda 7 adet erkut alınmış oldu.herkese hayırlı olsun.yakında herk videolarını..çekip atarım inşaallah

Ynt: Ynt:erkut ailesine bir yenisini daha ekledik.80.4 e serisi.

hayırlı olsun sitede de erkunt alan çok erkunt bu sene çok satıyor giderek yaygınlaşıyor ama bence erkunta olan talebe fabrika yanıt veremiyor üretim kapasitesini artırmalı 25 şubattan bu yana bekliyorum halen teslim alamadım kudreti

bizim buralarda tutulmaya başladı.yakıtlarıda güzel gibi ama daha bişey bilmiyoruz.inşaallah iyi olur hayırlısı busene belli olur göreceğiz bakalım.ama bizim çankırıda erkut çok satıyor.bayi pazarlara bile gelmiyor.her gün satıyor.....nede olsa yerli malımız paramız içerde kalıyor avrupayı tutmuyor ama biraz idare edeçeğiz ilerki yıllarda bnce erkut... tümo daha güzel olacak inşaallah...

şaban.muhtar link=topic=55129.msg586654#msg586654 date=1335648681' Alıntı:
bizim buralarda tutulmaya başladı.yakıtlarıda güzel gibi ama daha bişey bilmiyoruz.inşaallah iyi olur hayırlısı busene belli olur göreceğiz bakalım.ama bizim çankırıda erkut çok satıyor.bayi pazarlara bile gelmiyor.her gün satıyor.....nede olsa yerli malımız paramız içerde kalıyor avrupayı tutmuyor ama biraz idare edeçeğiz ilerki yıllarda bnce erkut... tümo daha güzel olacak inşaallah...
erkuntun şu anda tüm türkiyede bir yükseliş trendi var hiç erkuntun olmdığı yerlerde bile stıyor özellikle yeni seriler ile kaliteyid iyice artırmış gözüküyor daha da tutulacak gibi tümo da maximayı çıkarırsa iyi satar şu anda bu iki firma gelecek ve gelişim vaat ediyor

mustafagursacli link=topic=55129.msg587656#msg587656 date=1335893201' Alıntı:
gerçekten soruyasan kubotadan az yakanını bulamassın istersen gel misafir edeyim seni her traktörle deneyelim
kubota ve seni misafirlige herzaman beklerim komsular bir kubota görsünler