Yok mu Eskişehir de tam otomatik pulluğunu satan

Sağol abi aldığımız yerde yoktu istif şeklinde atmışlar üst üste bunun da hatta ön borunun üstü komple çizik

Olmaması önemli değil istersin kulaklar gelir.yarın çamurda agır tavda çok işine yarar.çamur tutmaz motoru yormaz mazot yaktırmaz.Forumda konuları açıldı Eskişehirden alan arkadaşlarımızda var istersen konuş

• Beğen
Tepkiler: ilkertetik
Abi bizim bu tabaklar şimdi 66 numara mı oluyor 16 inç için tabakların 70 numara olması lazimmis biz 14 te sürcez de bu ızgaranın 70 numara kulağıyla değiştirirler mi acaba ilerde belki 16 yla süreriz 14 incte 70 kulak zararı olur mu zararı olmazsa benim için çok mantıklı olur ama çiftçiliği babam la yapıyoz bu pulluğu zorla aldırdım yoksa sanayi pulluğu alacaktı şimdi ızgara tabakla değiştirelim diyince istemez diyo köyde kimsede yok ızgara kulak şimdi nadaslar bitti pulluk daha tarlaya girmedi sürülecek yer çıkmazsa pulluk yatacak ben bakam ikna etmeye çalışırım 20190413_085949.jpg

Abi bizim bu tabaklar şimdi 66 numara mı oluyor 16 inç için tabakların 70 numara olması lazimmis biz 14 te sürcez de bu ızgaranın 70 numara kulağıyla değiştirirler mi acaba ilerde belki 16 yla süreriz 14 incte 70 kulak zararı olur mu zararı olmazsa benim için çok mantıklı olur ama çiftçiliği babam la yapıyoz bu pulluğu zorla aldırdım yoksa sanayi pulluğu alacaktı şimdi ızgara tabakla değiştirelim diyince istemez diyo köyde kimsede yok ızgara kulak şimdi nadaslar bitti pulluk daha tarlaya girmedi sürülecek yer çıkmazsa pulluk yatacak ben bakam ikna etmeye çalışırım Ekli dosyayı görüntüle 36911

14 kulak 70 numara oluyor.66 kulak 14 inçte belli sürer ama 16 inçte tat vermez.senin pulluğunda standart 70 numara kulak olmalıydı.12 14 16 inç ayarlı mı pulluğun.Kullanmadıyssn 70 numaraya çevir.köy neresi

Pullugunun etiketinde de 13 numara yazıyor sanki. Bana da bizim bayi 14 fiyatına 13 sattı sonra anladık durumu kullandigim kulakları söktürüp 70 numara 14 inç kulak taktırdım ücretsiz. Fabrikaya kadar aradım yoksa yokuş yaptılar bir süre. Kullanmadıysan itirazını yap bence çünkü 41380 yerine 41480 olmalı son haneleri etiketin

Buradaki ilk sayı sok sayısını belirtir seninki 4lü
Ikinci grup inç belirtir seninki 13
Üçüncü grup açıklığı belirtir seninki 80

13 olan 14 olmalı itirazını et senet yaptıysan seneye 14 olduğunu yazdır kullansan bile çatır çatır alırsın. Hayırlı uğurlu olsun mükemmel bir pulluk ünlü

Pullugunun etiketinde de 13 numara yazıyor sanki. Bana da bizim bayi 14 fiyatına 13 sattı sonra anladık durumu kullandigim kulakları söktürüp 70 numara 14 inç kulak taktırdım ücretsiz. Fabrikaya kadar aradım yoksa yokuş yaptılar bir süre. Kullanmadıysan itirazını yap bence çünkü 41380 yerine 41480 olmalı son haneleri etiketin

13 olan 14 olmalı itirazını et senet yaptıysan seneye 14 olduğunu yazdır kullansan bile çatır çatır alırsın. Hayırlı uğurlu olsun mükemmel bir pulluk ünlü
Baştaki 120 rakamıda 120 lik profil [emoji4]

Olmaması önemli değil istersin kulaklar gelir.yarın çamurda agır tavda çok işine yarar.çamur tutmaz motoru yormaz mazot yaktırmaz.Forumda konuları açıldı Eskişehirden alan arkadaşlarımızda var istersen konuş
Izgara kulak, kullanılacak en güzel sistem şuan, topragı cevirmede ve sap kalıntılarını gömmede diğer düzlere göre %40 civarı daha fazla cevirip gömüyo. Bide sürekli titreşim yaptığı için Toprak tutmuyo, bnce bundan sonra alanlar ızgara kulak istemeli,
Bide en son şunu ekleyim arka bağlantı demirini ızgara kulağa göre isteyin düz kulağınkini takınca zayıf kalıyor..

• Beğen
Tepkiler: ertac sahın

Delikler 14 inç te değil mi? Şimdi en azından sağlıklı şekilde 14 inç te 140 cm 16 da da tabaklar 70 olursa 40.4 den 180 cm yer götürmez mi ?20190413_163201.jpg20190413_163156.jpg

Şimdi nasıl bir yol izlicez o zaman kulak lar mı değışecek abi ?