Youtube kanalı açtım

Ben de aynısını veya bir alt modelini düşünüyorum.
İşlerinizde hayatınız da başarılar aksiyon kameralarini çok araştırdım ama gerek var mı yok mu diye ikilemde kaldığım için satın alma gereği duymadım bu kameralarda go pro ve sony den başkası yalan diğerlerinin çektiği görüntüleri mevcut telefonlar daha iyi çekiyor

İşlerinizde hayatınız da başarılar aksiyon kameralarini çok araştırdım ama gerek var mı yok mu diye ikilemde kaldığım için satın alma gereği duymadım bu kameralarda go pro ve sony den başkası yalan diğerlerinin çektiği görüntüleri mevcut telefonlar daha iyi çekiyor
Öncelikle teşekkürler, ben de senin değini yazacaktım, illa kamaraya gerek yok, aynı kalitede telefonlar da var, Sony en iyisi sanırsam. Saba hayatın da ve işin de başarılar.

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Can Doğan
Çalıştırmanın zor olması genelikle bujiden kaynaklıdır bujinin ucundaki açıklığı biraz açıp kapayarak denendiğinde genelikle sonuç alınır
Aynn karde
aynen haklısın benim telefon alacağım kameradan daha iyi çekiyor ama sürekli elinle tutmak zorunda kalıyorsun ve bbir yere sabitleyemiyorsun.o yüzden almak istedim.yoksa haklısın telefon daha iyi çekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Çılgın filazof