youtube

18/01/2008 bugün youtube ye girmeye çalıştım böyle bir yazı çıktı ne olucak bi daha giremeyecekmiyiz yani

Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.

T.C. Ankara 12. Sulh Ceza Mahkemesi 17/01/2008 Tarih ve 2008/55 nolu kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir.

Access to this web site has been suspended in accordance with decision no: 2008/55 of T.R. Ankara 12th Criminal Court of Peace

: youtube

[glow=red,2,300][tt]Ewet Mustafa birde geçen gün youtube ilk ve tek olarak ........ videosu konulmuş onunda etkisi vardır bence...[/tt][/glow]

Haber hakkında daha geniş bilgi...

Atatürk ' e hakaret videosu yeniden yayında...

Mustafa Kemal Atatürk ' e yönelik hakaretler içeren video geçtiğimiz hafta yayından kaldırıldığı YouTube ' da yeniden yayına alındı

Ender TÜRKKAN/İZMİR, (DHA)

'Stavreatos' nickli bir Yunanlının yolladığı video geçtiğimiz hafta Türk halkının yoğun tepkisi üzerine kaldırılmış ve Yunanlı kullanıcının üyeliğine son verilmişti. Ancak 'Stavraetos212007' nicki ile siteye yeniden giriş yapan Yunanlı aynı videonun daha da yoğun hakaret içeren şeklini yeniden yayına aldı.
İnternetteki video paylaşım sitesi YouTube, büyük bir rezilliğe aracılık ediyor. Siteye Yunanlı bir fanatiğin ismi olduğu sanılan ‘Stavraetos’ koduyla eklenen videoda, Atatürk ' e ve Türk milletine küfürler ediliyor. Animasyon yoluyla, fotoğrafına ruj ve allık sürülen Atatürk ' ün ağzından çok çirkin sözlere yer veriliyor.
İngilizce video, ‘Merhaba ben Kemal’ diye başlıyor, devamında Atatürk ' ün animasyon görüntüsüyle ağır sözler yer alıyor. 3 Mart Cumartesi gününün ilk saatlerinde yayına konulan 33 saniyelik görüntü, binlerce tepkiye karşın yayından kaldırılmıyor.
Daha önce ABD Başkanı Bush ile ilgili çok basit ve sıradan bir animasyona sansür uygulayan, ünlü futbolcu Ronaldo ' nun eski eşi Daniella Cicarelli ' nin görüntülerini de dava üzerine yayından kaldıran YouTube, bir milleti ve onun liderini aşağılayan görüntüleri yayınlamaktan kaçınmadı.
Sitenin iletişim adresi olan ‘www.youtube.com/contact’a videonun yayından kaldırılması için İngilizce istekte bulundu. YouTube yöneticileri, bu çağrılara kayıtsız kalıp, videoyu yayından kaldırmadı. Binlerce kişi YouTube ' a şu metnin İngilizce ' sini gönderdi:

“Yayınlamakta olduğunuz bu videolar Türkiye Cumhuriyeti ' nin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk ' e ağır hakaret ve küfürler içermektedir. Ayrıca Türk milleti ciddi bir şekilde aşağılamaktadır. Bu nedenle sizi kınıyor ve videoların bir an evvel yayından kaldırılmasını istiyoruz. ' '

METNİN İNGİLİZCESİ

“YouTube administrators, The videos you have been still broadcasting contain contemptuous and insulting claims about Mustafa Kemal Ataturk the founder of the Turkish Republic. Also, Turkish nation has been seriously insulted in this still broadcasting video. Because of these reasons, We do condemn you and ask you to stop broadcasting these videos as soon as possible. ' '

[size=6pt](alıntıdır)[/size]

Bencede iyi olmuş...You tube yayınladığı şeyleri adam gibi kontrol edip yayınlamalı ve yayından kaldırılmasının istenenşeyleri kaldırmalı...Ama bu işin içindede kimbilir ne oyunlar döner...Her ne olursa bu video yapan ve yayından ısrarla kaldırmayan kişiler çok ciddi ceza uygulanmalı...

(Bu arada youtube girmenin bir kaç yolu var isteyen olursa söleyebilirim...)

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=738.msg4875#msg4875 date=1200696784' Alıntı:
Aslında halen giripte oranın hitini yükseltmeyelim, devletimiz yasaklamış, en güzeli onlar ne zaman uygun görürse o zaman gireriz...

Mustafa bende sana katılıyorum...Ama isteyen falan olursa diye dedim bende...

aradaslar bıraz onurlu ve mıllıyetcı olalım su youtubeye gırmeyelım zatı varya hep bole kız resımlerı falanda yolluyolar kızlara hep kufur falan yazıoar ınsanda bıraz vıcdan olur
serefsızın cocugu ataya cok buyuk saygızıslık etmıss ısallah ıyı bı ceza alır ısallah araya devlet buyuklerı gıırerde bı sonuc alınılır

salih link=topic=738.msg4881#msg4881 date=1200698436' Alıntı:
aradaslar bıraz onurlu ve mıllıyetcı olalım su youtubeye gırmeyelım zatı varya hep bole kız resımlerı falanda yolluyolar kızlara hep kufur falan yazıoar ınsanda bıraz vıcdan olur
serefsızın cocugu ataya cok buyuk saygızıslık etmıss ısallah ıyı bı ceza alır ısallah araya devlet buyuklerı gıırerde bı sonuc alınılır
tamamen katılıyorum bence açılsa bile boyot edip girmesek zaten bunlar olmayacaktır hatta bir sitede kararlaşıp videolarımız da oraya atabilirz

Aslında halen giripte oranın hitini yükseltmeyelim, devletimiz yasaklamış, en güzeli onlar ne zaman uygun görürse o zaman gireriz...
[glow=red,2,300][tt]BENCEDE.....[/tt][/glow]
[tt][glow=red,2,300]AYNEN KATILIYORUM...[/glow][/tt]

kuyucakli_26 link=topic=738.msg5059#msg5059 date=1200776794' Alıntı:
[glow=red,2,300][tt]BENCEDE.....[/tt][/glow]
[tt][glow=red,2,300]AYNEN KATILIYORUM...[/glow][/tt]

evet girmeyelim bizi yok sayanları bizde yok sayalım

BAZI TERÖRİST YANLISI VİDEOLAR HARİÇ AÇILMASI BİZİM İÇİN İYİ... BENCE BİZ BİR KAMPANYA BAŞLATALIM TERÖRİST VİDEO GÖRDÜĞÜMÜZ ZAMAN VİDEONUN SAĞ ALT KÖŞESİNDEKİ >>FLAG<< YAZISINA TIKLAYALIM...

KABÜLSE YORUMLARI BEKLİYORUM... ok*0*- ok-*-s anl-*-* cidd*-*-*