YouTube'da "John Deere 6125R (2013)" videosunu izleyin

Image1586010922.154040.jpg
Image1586010938.310170.jpg

Uzun köprüde 6115 m tls li vardı, 200 lira diyordu satılmadıkça zamladı son 255 yazıyodu satıldı, şuanda emsalleri 300 üstü, benim motor can çıksa 150 arada 150 daha var, ikinci el nasıl çıkacağıda belli olmaz, duralım bakalım, 12 senedir işimi görüyor, tarlada bırakmadı bakımını bile kendim yaptım, kırmızı, mavi farketnez , temiz olması yeterli, bide corona çıktı arada komisyoncuları geziyorduk,

Uzun köprüde 6115 m tls li vardı, 200 lira diyordu satılmadıkça zamladı son 255 yazıyodu satıldı, şuanda emsalleri 300 üstü, benim motor can çıksa 150 arada 150 daha var, ikinci el nasıl çıkacağıda belli olmaz, duralım bakalım, 12 senedir işimi görüyor, tarlada bırakmadı bakımını bile kendim yaptım, kırmızı, mavi farketnez , temiz olması yeterli, bide corona çıktı arada komisyoncuları geziyorduk,
Allah gönlüne göre versin arkadaşım.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Sende var mı bundan ki millete John Deere diyosun 5 para etmez bu ulkede yakitlari cok ikinci el yok parca pahalı ustası az eeee ne diye ovuyon birader alip muzeyemi koycaz ben 5 sene kullandim illallah ettim dusman basina John Deere mi bedava verseler almam Deutz dan da sasmam 14 numara pulluk takarim bunada tur bindiririm her yer yerde100 luk le gunde ne kadar yer surulur sizde ogrenirsiniz john deere mi iyi Deutz mu bi deneyelim istersen
Bende 640 diyorum yok mu arttıran [emoji3]

Sende var mı bundan ki millete John Deere diyosun 5 para etmez bu ulkede yakitlari cok ikinci el yok parca pahalı ustası az eeee ne diye ovuyon birader alip muzeyemi koycaz ben 5 sene kullandim illallah ettim dusman basina John Deere mi bedava verseler almam Deutz dan da sasmam 14 numara pulluk takarim bunada tur bindiririm her yer yerde100 luk le gunde ne kadar yer surulur sizde ogrenirsiniz john deere mi iyi Deutz mu bi deneyelim istersen
Ah canım sen kreşten mi kaçtın, senin deyyusa bişey demedik, hadi sen şöyle kumda çift sür,

benim kapıda motor var demeyin tam geyik ok gibi , İrfan hoca bi değerlendirirse iyi olur ellam.
Powermix , 279 gr.kw/h , 2018 modeli ,
Powermix , 262 gr.kw/h , 2019 modeli ,
92 kw , 490 n.m. tork , %36 tork yedeği , ek güç üretimi ile 100,7 kw , 534 n.m.
1300-1600 rpm sabit tork aralığı , 1900-2200 rpm sabit güç aralığı var.1300-1900 rpm en az yakıt bölgesi devirleri var.
Altında JD karakteristiğinde motor var, rengi yeşil olarak kalabilir.
R serisi gayet kaliteli bir seridir, kullanıcılar daha iyisini bilir.
Fayda maliyet olarak 6 serisi ile kararsız kalabiliriz , mekan büyüklüğü tercihleri etkiler.
Emisyon, Stage 4 , Tier 4 Final , Ad-Blue kullanımı, 100 kw altındaki bir traktör için çok maliyet gibi duruyor.

Son düzenleme: