yozgat tarım fuarı traktör satış adetleri

Ynt: yozgat tarım fuarı traktör satış adetleri

kederci link=topic=55164.msg594499#msg594499 date=1337103821' Alıntı:
araştırın farklı bır veri bulun isbatlayın belgeleyın tamam kabul edıyorum derım ama ben size gerçeklerı soyluyorum ayrıca arkadasım konya fuarını arastır rekor kımdeymiş ve ayrıca yozgat fuarı küçüktü bu verıler normal sasılacak bır durum yok ve kafanı yorma sen bayının numarasını ver biz irtibata gecerız o traktor nasıl 3 aydır teslım edılmemiş bu kadar yalan olmaz hiç bır markanın bayısı müşteriyi 3 ay bekletmez atma kardeşim
kederci link=topic=55164.msg594499#msg594499 date=1337103821' Alıntı:
araştırın farklı bır veri bulun isbatlayın belgeleyın tamam kabul edıyorum derım ama ben size gerçeklerı soyluyorum ayrıca arkadasım konya fuarını arastır rekor kımdeymiş ve ayrıca yozgat fuarı küçüktü bu verıler normal sasılacak bır durum yok ve kafanı yorma sen bayının numarasını ver biz irtibata gecerız o traktor nasıl 3 aydır teslım edılmemiş bu kadar yalan olmaz hiç bır markanın bayısı müşteriyi 3 ay bekletmez atma kardeşim
kardeşim evet 3 ay bekledik kudret 100 için motor yeni bugün geldi söylenenler doğru yani

kederci link=topic=55164.msg594516#msg594516 date=1337104616' Alıntı:
sen bana o bayının numarasını versene
inanmıyorsan elazıg bayisi şahin ticaret.. atacan hemşerim olur burada sadece sanal kişiler yazmıyor öle atıp tutmak herzaman kolay degildir.. bilgi kesin ve dogrudur.. bayiye gerek yok direk erkunt fabrikasını pazarlama bölümünü arayıp elazıg a sattıgınız 100lügü kaç ay oldu teslim etmediniz diye sorup teyitte ettirebilirsin..

tugay666 link=topic=55164.msg587286#msg587286 date=1335814768' Alıntı:
yaw arkadaş bu kadar da yalan olmaz new hollandın 45 adet motor sattığını gözümün önünde gördüm.
Fuarda stand görevlisi olarak mı çalıştınız, gözünüz önü derken neyi kastettiniz acaba?

Bencede Nh her yerde üstün Erkuntu daha cok sevsemde gerçekleri konusalım Ankarada Meslek lisesi mezunu adam kalmadı boşta kime sorsam türk traktöre girecek diyo ben kafamı vuruyom sımdı duvarlara liseyi bitirip ticarete degilde keşke meslek lisesine gitseydım dıye acayip işci alımı oldu fabrikaya sizce satışı azmı bu şartlarda ? satısı az olsa işçi alımı olmazdı o kadar bence dahada yükseliyo

Türkiye’nin Traktörü Erkunt, KAY TARIM 2012 Kayseri Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na yeni ürünleri ile damgasını vurdu. Yeni girdiği büyük beygir sınıfında farkını ortaya koyan Erkunt Traktör, fuarı rekor satışla kapattı

Türk otomotiv sektörünün öncülerinden ve sayılı üreticilerinden Erkunt Traktör, büyük beygir sınıfındaki modelleri; KIYMET 90, KUDRET 100 ve HAŞMET 110’un büyük ilgi gördüğü KAY TARIM 2012 Kayseri Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nı rekor satışla kapattı.

Fuar boyunca büyük beygir sınıfındaki modellerinin büyük ilgiyle karşılandığını ifade eden Yurtiçi Satış Müdürü Tolga Saylan, “Kayseri yetkili satıcılarımız Halıcı Otomotiv ve Cuma Özdemir işbirliği ile katıldığımız KAY TARIM 2012 Kayseri Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Kayserili çiftçilerimizle yeniden bir araya gelme fırsatı bulduk. Şimdiye kadar katıldığımız Konya, Diyarbakır ve Gaziantep fuarlarında olduğu gibi Kayseri Tarım Fuarında da, pazara çok kısa bir süre önce tanıttığımız yeni modellerimiz Kıymet 90, Kudret 100 ve Haşmet 110 çok büyük beğeni topladı. Gerek modern tasarımı ve gerek gelişmiş teknolojik özellikleri ile pazara farklı bir soluk getiren yeni büyük sınıf traktörlerimiz bu fuarda çiftçilerimizden tam not aldı. Bir fuardan daha satış rekoru kırıp, uzun sipariş listemize yenilerini ekleyerek dönüyoruz. Fuarda standımızı ziyaret eden, bizlerle öneri, istek ve beklentilerini paylaşan tüm çiftçi dostlarımıza teşekkür ederiz ” dedi.