Zetor 10641 fren merkezi yedek parça sorunu.

Merhaba . ben size Adanadan yazıyorum; elimde ZETOR 10641 2008 model önden pto lu 3000 saatte traktörüm var . Traktörün fren merkezinde arıza oluştu ve buralarda yedek parçasını bulamadım . bu traktörün yedek parçasını satan tanıdığınız birisi varmı. Şu an sorundan dolayı muayeneden geçmiyor ve mağdur durumdayım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Screenshot_20190911_143245_com.whatsapp.jpg

Merhaba . ben size Adanadan yazıyorum; elimde ZETOR 10641 2008 model önden pto lu 3000 saatte traktörüm var . Traktörün fren merkezinde arıza oluştu ve buralarda yedek parçasını bulamadım . bu traktörün yedek parçasını satan tanıdığınız birisi varmı. Şu an sorundan dolayı muayeneden geçmiyor ve mağdur durumdayım. Yardımcı olursanız sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 40872
106 hala duruyormu bendede 106 var

Merhaba . ben size Adanadan yazıyorum; elimde ZETOR 10641 2008 model önden pto lu 3000 saatte traktörüm var . Traktörün fren merkezinde arıza oluştu ve buralarda yedek parçasını bulamadım . bu traktörün yedek parçasını satan tanıdığınız birisi varmı. Şu an sorundan dolayı muayeneden geçmiyor ve mağdur durumdayım. Yardımcı olursanız sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 40872
ne sorunu var