Zetor Major HS-Yeni Kasa Tanıtıldı

hemen istedik geldi o zaman.. ama yine burda satamadik.. baska yere gitti:)

---

bu vesile ile.. geçen fuarda mümessile dedim ki.. Zetor almak-satmak akıl işi değil imkansızı zorlamak resmen..

niye zetor?

dediki;

neyi eksik parca/servis.. başka bi kronik kusuru var mi.. yok..

bunlar tamamlanabilir şeyler..

ama çekmese-çok yaksa kalite olmasa.. bunları neydersen et duzeltemezsin.. biz ona güvenip çıktık bu yola" dedi..

tek sorun radyo olsun:)

• Beğen
Tepkiler: aşkar
Bu ulkede sanayide beklemeyen motor varmi.kimse demesin girdigim gun cikiyorum diye.cikilir on teker kecesi takilir o gun cikarsin.
Neyi ispat etmek istiyorsun ki ? Cikmak var cikmak var ilk gun olmasa ertesi gun cikarsin bide bu isin bir hafta 10 gun 20 gunu var hos ben debriyaj balatasini bile birgunde teslim aliyorum sabah gir aksam cik zetor guzel olabilir itiraz etmem ama suan bu ulkede cesaret isi almak ne zaman herseyi yayginlasir o muamma bi suru marka var suan bunlarin hangisinin yedek parcasi servisi cartu curtu yayginlasacak piyasada sasirdi ..
Ben bizzat sahit oldum sivasda ciftlikteki zetorlarin arizalarinda beklendigini hatta birinin sanziman coruma gitti 1 ay 2 ay bekledi yanlis hatirlamiyorsam

Neyi ispat etmek istiyorsun ki ? Cikmak var cikmak var ilk gun olmasa ertesi gun cikarsin bide bu isin bir hafta 10 gun 20 gunu var hos ben debriyaj balatasini bile birgunde teslim aliyorum sabah gir aksam cik zetor guzel olabilir itiraz etmem ama suan bu ulkede cesaret isi almak ne zaman herseyi yayginlasir o muamma bi suru marka var suan bunlarin hangisinin yedek parcasi servisi cartu curtu yayginlasacak piyasada sasirdi ..
Ben bizzat sahit oldum sivasda ciftlikteki zetorlarin arizalarinda beklendigini hatta birinin sanziman coruma gitti 1 ay 2 ay bekledi yanlis hatirlamiyorsam

Orada ispatlamaya calistigim bisey yok.lutfen gozlerinizle okuyunuz.mesela tumosan cikamaz cunku serviste 9 tane saydim hepsi 2 gun surse 18 gunde cikar eger motorunuz son girmisse servise

50 bg olan kaç para olur acaba ? Bayiisi ve teknik servisi yaygın olsa alınır çünkü ikinci eli de çok ucuz . Yerlilerin örnek alması gereken tasarım . Yerlide tasarımı erkunt yapıyor diğerleri kopya gibi duruyor.

mTalk'tan gönderildi

Bezelyeyi 4 5 yil once ektik koyumuzden bi tuccar ektirdi.seker misirini ilk kez ekecegiz.ama ben ekme taraftari degilim.kurdu var bocegi var hastaligi var zahmetli amababamin aklina girmisler.firmayi bilmiyorum

Anladım bende Alpuda ekiyorum bezelye ve mısır bizim burada bezelye ekip hemen ardına 2.ürün mısır ekebiliyorsun iyide para bırakıyor dene derim. Sana tavsiyem açığa ekme mutlaka bi firmayla taahüt yap derim 14 yıldan beri mısırla içiçeyiz 6-8 yıldan beride bezelyeyle

50 bg olan kaç para olur acaba ? Bayiisi ve teknik servisi yaygın olsa alınır çünkü ikinci eli de çok ucuz . Yerlilerin örnek alması gereken tasarım . Yerlide tasarımı erkunt yapıyor diğerleri kopya gibi duruyor.

mTalk'tan gönderildi

images.jpg

Zetor-50 prototip.. 1 sene içinde çıkar insallah.. 3 silindir..

genel çizgiler Major a benziyo ama 3 silindir küçük dizayn..

fiyat belirsiz..

Anladım bende Alpuda ekiyorum bezelye ve mısır bizim burada bezelye ekip hemen ardına 2.ürün mısır ekebiliyorsun iyide para bırakıyor dene derim. Sana tavsiyem açığa ekme mutlaka bi firmayla taahüt yap derim 14 yıldan beri mısırla içiçeyiz 6-8 yıldan beride bezelyeyle

Tesekkur ederim.Gectigimiz yil ekenler sozlesmeli ekti bu yilda o sekilde olacak.benim istememe sebebim babam yalniz yorucu bir iş.Bu arada alpuda bizim koylulerde misir işi yapiyor