Zetor tek çekerde 105`lik landini çiftçekerde :-)

Ben bilmem tork yedegini yalniz emin olmak icin bidaha baktım 538 torkmus
cf5ce9a7ac75cb431fb185e7cdfffe44.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
O yarista fendt ve zetor yarisiyor ama olay şu herkesi yenip sampiyon olmus bende fendt in torkinu normunu bilmiyorum ama jd yi felan hep eledigine göre sampiyon olmus nasıl olur bu iş arada var 50 tork degeri

Aktarma organlarından fark edebilir. Bildiğim kadarıyla zetor 6 vites ve 3 ana vitesle 3 x2 ile değil direk 6 ana vites yani arada fazladan bi aktarma organı dişli yok.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Jd6115 - max. Power 127 bg - tork:538/t.yedegi ?

Zetor 130 - net 127 bg - tork 558/ t.yedegi %42

*zetor tum modeller icin tork yedegini acikca surekli yaziyor.. cunku ortalamanin ustunde yani hakli olarak reklamini yapiyor..

Aktarma organlarından fark edebilir. Bildiğim kadarıyla zetor 6 vites ve 3 ana vitesle 3 x2 ile değil direk 6 ana vites yani arada fazladan bi aktarma organı dişli yok.

Fendt te hiç ara yok direkt olarak vario dişli vites arası kaybı da yok bilemiyorum böyle yarışlarda jd hep fendt i yeniyor bu videoda da 1 boyla gecmis sadece ve final ona kafam takildi

Fendt te hiç ara yok direkt olarak vario dişli vites arası kaybı da yok bilemiyorum böyle yarışlarda jd hep fendt i yeniyor bu videoda da 1 boyla gecmis sadece ve final ona kafam takildi

Tampaya vurunca patinaja mı kapılıyor yoksa. Zetor ağır traktör bildiğim kadarıyla.

O römork yarışındaki kaçlık?

Romork yarisindaki forterra 135'lik -4 silindir-4156 cc

*alman dlg'den sinifinda en az yakan motorlardan diye odulu var..

Yaris 3 kere yapildi bildigim.. hep forterra 1. Oldu.. 2-fendt 3-mf..

Romork 15 ton diyo ama.. markalar arasindaki ki 30 marka var..aradaki 5-10 bg fark icin tonajla oynandigini tahmin ediyorum-okumadim tahmin ediyorum-

Zetor'un kendi sitesinde bu rampa yarisi haber/reklam olmustu o yillar..

O yarista fendt ve zetor yarisiyor ama olay şu herkesi yenip sampiyon olmus bende fendt in torkinu normunu bilmiyorum ama jd yi felan hep eledigine göre sampiyon olmus nasıl olur bu iş arada var 50 tork degeri

Şanzıman oranı yardım etmiş. Motora uyumluymuş. Yanlız video 2011 senesinde yüklenmiş o yılda 312 vario deutz tcd2012L04 DIN normuna göre nominal güç 110hp ve 515 Nm torka sahip. Videodaki Zetorun bg gücü daha fazla olabilir. Yoksa diğeri vario şanzımanlı. Johndeereye baktım çakallık edip İSO normunda vermişler değerleri. Aşağıdaki tablodan kabataslak çeviri yapabilirsiniz normlar arasında. Görüldüğü gibi İSO normu DIN normuna göre %8 civarı daha yüksek sonuç verir. Günlük hayattaki kullanım DIN normuna tekabül eder. 6115r nin DIN normuna göre 500Nm civarında torku vardır.

IMG_4573.JPG