Ziraat Bankası traktör kredisi yıllık faiz oranları??

Newholland Tt4.65 kabinli bir traktör almak için cks ile ziraat bankasına müracaat ettim. Müşteri temsilcisi 2 gün sonra beni arayıp Yillik faiz oranının %25 olduğunu yerli traktör olması nedeniyle %50indirim yapıldığını faizin yüzde 13.50 geldiğini söyledi.ben şok oldum.mutlaka bir yanlışlık var dedim ama ısrar ediyor oran konusunda.bankanin traktör kredisi hakkında bilgisi olan lütfen beni aydınlatsın

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Newholland Tt4.65 kabinli bir traktör almak için cks ile ziraat bankasına müracaat ettim. Müşteri temsilcisi 2 gün sonra beni arayıp Yillik faiz oranının %25 olduğunu yerli traktör olması nedeniyle %50indirim yapıldığını faizin yüzde 13.50 geldiğini söyledi.ben şok oldum.mutlaka bir yanlışlık var dedim ama ısrar ediyor oran konusunda.bankanin traktör kredisi hakkında bilgisi olan lütfen beni aydınlatsın
120bine 5yıl ödeme 165bin en günceli

Üzerimde bir araç var. Kredi notum maximum seviyede.(sorguladım) Hiç bir ödemem şimdiye kadar hiç aksamadı. Üzerimde 100 dönüm Çks var. Bu şartlarda tahminen ne kadar kredi alabilirim acaba.
Bankacının Bize Dediği Varsa Üstüne Kayıtlı Hayvan Listesi Çks Kaydı. Traktör Kredisinde Bunlar Önemli Mal Varlığı Sonraki Planda Demişti. Sıfır Traktör İle 2. El Kredisi Arasında Ufak Farklar Oluyor. Birde Sabit Faizli Ve Esnek Faiz Olayı Var. Esnek Faiz Olayına Girmemenizi Tavsiye Ederim. Bize Bayi Öyle Daha Uygun Kredi Çıkar Fakat Piyasanın Bozukluğu Nedeni İle Kötü Olabilir Demişti.

• Beğen
Bankacının Bize Dediği Varsa Üstüne Kayıtlı Hayvan Listesi Çks Kaydı. Traktör Kredisinde Bunlar Önemli Mal Varlığı Sonraki Planda Demişti. Sıfır Traktör İle 2. El Kredisi Arasında Ufak Farklar Oluyor. Birde Sabit Faizli Ve Esnek Faiz Olayı Var. Esnek Faiz Olayına Girmemenizi Tavsiye Ederim. Bize Bayi Öyle Daha Uygun Kredi Çıkar Fakat Piyasanın Bozukluğu Nedeni İle Kötü Olabilir Demişti.
Şuan için hiç bir bilgim yok hocam bu durumlardan . Yakın zamanda traktör almak istiyorum. Onun için banka kredisi şart.

• Beğen
15 gün önce 2 tane case jx85 c aldık kredi bankaya kredi için görüşmeye gittik yerli traktör de kredi faiz oranı senelik %17 yarısı devlet suspansiyeli olduğu için faiz oranı 8.5 e düşüyor aylık da 0.71 faiz oranına geliyor ithal traktörde ise senelik %25 bunda da devlet suspansiyeli 12.75 e düşüyor aylık da 1.12 ye fakan denk geliyor hatta bankadan çekeceğiniz kredi için bir tablo almıştım onu da ekliyim mesajın altina

Bu da ziraat bankasının 400 bin tl için 5 yıllık ödeme plani

Resimler ve ekler

• 20210917_144926.jpg
    20210917_144926.jpg
    318.6 KB · Görüntüleme: 516