Ziraat makinem güvenlimi

Herkese iyi günler ziraat makinem üzerinden coşan marka 1000 litre x tipi full otomatik pülverizatör almayı düşünüyorum bugün konya fuarında birkaç markayı inceledim önallar güzel ama pahalı coşan marka pülverizatörler hoşuma gitti site üzerinden almayı düşünüyorum ne diyorsunuz ayrıca birkaç yerde siteden 15 bin daha pahalı 9taksit olması ve ilçeye teslim seçeneği de cabası teşekkürler

Siteden satılan ürünler var. Ve alanlar yorum yapmış. Genelde hepsi olumlu yorum yapıp memnun kaldıklarını yazmışlar. Ben ürün almadım ama ihtiyacım olsa tereddütsüz bu siteden alırdım. Ama şöyle bir tecrübem de oldu. Harman makinesi gezer patoz alacaktım. Bir markanın fiyatı diğerlerine göre baya düşüktü siteye mesaj attım. Bu fiyat geçerli mi diye almayı düşünüyorum. Cevap yazmadılar. ertesi gün baktığımda fiyatını güncellemiştiler. Diğerleri ile aynı fiyat olmuştu.

Herkese iyi günler ziraat makinem üzerinden coşan marka 1000 litre x tipi full otomatik pülverizatör almayı düşünüyorum bugün konya fuarında birkaç markayı inceledim önallar güzel ama pahalı coşan marka pülverizatörler hoşuma gitti site üzerinden almayı düşünüyorum ne diyorsunuz ayrıca birkaç yerde siteden 15 bin daha pahalı 9taksit olması ve ilçeye teslim seçeneği de cabası teşekkürler
Ben 1000 litre holder aldim kamyonun arkasına yükleyip gonderdiler 3 4 yere sordum onların verdigi fiyatin çok altına aldım saglqm guvenilir

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Herkese slm Ziraat Makinem de Ben 600 Lt Holder aldım Emre ve Ekip Arkadaşlarına Tşk Ederim Holder ev adresime iki günde teslim oldu aldığım ürün piyasa da daha uygun fiyat kaliteli tarafımca ziraat makinam ve ekibine Tşk ederim ZİRAAT MAKİNASI ALACAK LAR GÜVENLE ALIŞ VERİŞ YAPABİLİRLE HERKESE SAYGILAR(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)