26 askerimiz şehit oldu

Ynt: 26 şehit

şerefsiz ermeni dölleri anaları bellenmiş haberleri yok daha hÂla çabutun peşinden koşuyolar..devlet tüm imkanları onlara tanıyor nankör köpekler..

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.

Tam güneşi görmüşken, önümüzde ki işler içim biraz ferahlamışken; maalesef sabah bu haberi duydum, üzntüm tarifsiz, içimdeki kinim anlatılamaz.
Yüce Allah ' tan tek dileğim böyle olayların bir daha tekerrür etmemesi.

Allah c.c. den ŞEHİT ' lerimize rahmet, gazilerimize acil şifalar, geride kalanlarına, ÜLKEMİZE ve BÜYÜK TÜRK MİLLETİ ' ne
sabır, selamet ve Başsağlığı diliyorum.

Başımız sağolsun. 200 kişilik grupla saldırmışlar. Bu şerefsizler sınırdan geçerken termal kamera, heronlari ihalar tarafından hiç mi fark edilmiyor. Hiç mi bunun istihbaratı alınmıyor. Yazık yazık. Olan biz yaşlardaki kardeşlerimize oluyor. Yıldızlılar sıcak yataklarında evlerinde olurken onlar buz gibi havada görev yapıyorlar

Ynt: 24 askerimiz şehit oldu

bayrak.satisi.gif

Ynt: 26 askerimiz şehit oldu

Götürüp dikiyorlar eline daha üç ay önce silah almış, bulunduğu bölgenin yabancısı olan, yirmi yaşındaki eğitimsiz çocukları; dağın, taşın, silahın, bombanın kurdu olmuş kırk yıllık gerillanın karşısına... Sonra da utanmadan yirmi şehit, otuz şehit diye sayıyorlar, telef olmuş koyunları sayar gibi! Daha dün köyünde tarla eken, tezgahta elma satan, mahalle ocağında çay dağıtan, ayakkabıcıda kösele tamir eden gencecik adamın eline otomatik silahlar verip 'öldür' diyorlar, hayatında tavuk dahi kesmemiş sabi sübyandan 30 yıllık gerilla örgütünü bitirmesini bekliyorlar!
Bu adamlar ya geri zekalı, ya da gerçekten başka dertleri var...
Bu işin yolu illa ki savaşsa, profesyonel ordu kuracaksın arkadaş !
Ama işi bitirmeye gerçekten niyetin yoksa, yani PKK ' nin varlığı işine geliyorsa, elalemin masum çocuğunu kendi pisliklerine alet etmeyecek, kimsenin canını elinden almayacak, ağlatmayacaksın benim analarımı !!!

Şehitlerimize Allah ' tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. İnşallah bu son olur ve bu olaya bir çözüm bulunur.

İlk önce şehitlerimize rahmet ailelerine baş sağlığı diliyorum bu pkk nın kökünü kazımak lazım bunların bu dünyadada ahirettede yeri yok şerefsizler ...

Vergi vermezsin, yardım alırsın.

Cahilim dersin, öğretmenimi şehit edersin.

Hastayım dersin, doktorumu şehit edersin.

Yolumuz yok dersin, mühendisimi şehit edersin.

Özgürlük dersin; 20 yaşında ki askerimi şehit edersin.

Resmi dilini bile öğrenmeye tenezzül etmediğin devletten iş beklersin.

Fakirim dersin, ama inatla çoğalıp virüsleri bile kıskandırırsın.

Fakirim dersin, aşiret düğününde 20 kilo altınla görgüsüzlüğün dibine
vurursun.

Sıkıntın varsa gel savaşalım deriz, aaa pis faşist dersin!

Arkamızı döndüğümüzde pusu kurarsın.

Allah düşmanın bile 'ŞEREFLİSİNİ' versin....!!!!

biz türk milleti hiç bir zaman adam olmayız çünkü ancak o bıçak aynı anda hepimizin bir yerlerine dayanınca birbirimizi hatırlarız.26 şehit merak etmeyin 2 güne unutulur.yine hiç bir şey yokmuş gibi herkes devam eder ta ki yeni şehitlere kadar.bunu söylemek çok acı fakat ne yazık ki ateş düştüğü yeri yakıyor.BU ARADA YİNE MERAKIM KABARDI ŞEHİTLERİMİZİN ARASINDA VEKİL ÇOCUĞU , ZENGİN BİR İŞADAMININ YADA DEVLET BÜYÜĞÜMÜZÜN OĞLU VARMI?

kürdistan Diye Böğüren Yavsaklara !!
1.Kimliğinizde s*ke s*ke T.C yazıyormu? ' Evet '
2.Okullarda s*ke s*ke İstiklal Marşı okuyonuz mu? ' Evet '
3.S*ke s*ke Türkçe konuşuyonuz mu? ' Evet '
4.Her başınızı yukarı kaldırdığınızdaşanlı TÜRK BAYRAĞINI görüyonuzmu ? ' Evet '
5.Aponuz İmralıda KÖPEK GİBİ YALVARIYORMU ? ' Evet '
O halde Nerde Lan bu kürdistan Dedıgınız MAGARA ?

VATAN SAOLSUN
YETER ULAN ARTIK SABRIMIZ KALMADI O...PU ÇOCUKLARI KAHPE GİBİ ANCAK PUSU ATARLAR
BIÇAK EN SON KEMİĞE DAYANMIŞTI ARTIK O BIÇAK Bİ TARAFLARIMIZA BATMAYA BAŞLADI SABRIMIZ TÜKENDİ !!
ŞEHİD OLAN ASKERLERİMİZİN AİLESİNE SABIR DİLİYORUM ALLAH RAHMET EYLESİN
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

ONLARI DAVUL ZURNA İLE DAĞDAN İNDİRENLER ŞİMDİ NEREDELER SORARIM SİZE ?

Freston link=topic=47554.msg457802#msg457802 date=1319026064' Alıntı:
kürdistan Diye Böğüren Yavsaklara !!
1.Kimliğinizde s*ke s*ke T.C yazıyormu? ' Evet '
2.Okullarda s*ke s*ke İstiklal Marşı okuyonuz mu? ' Evet '
3.S*ke s*ke Türkçe konuşuyonuz mu? ' Evet '
4.Her başınızı yukarı kaldırdığınızdaşanlı TÜRK BAYRAĞINI görüyonuzmu ? ' Evet '
5.Aponuz İmralıda KÖPEK GİBİ YALVARIYORMU ? ' Evet '
O halde Nerde Lan bu kürdistan Dedıgınız MAGARA ?

VATAN SAOLSUN
YETER ULAN ARTIK SABRIMIZ KALMADI O...PU ÇOCUKLARI KAHPE GİBİ ANCAK PUSU ATARLAR
BIÇAK EN SON KEMİĞE DAYANMIŞTI ARTIK O BIÇAK Bİ TARAFLARIMIZA BATMAYA BAŞLADI SABRIMIZ TÜKENDİ !!
ŞEHİD OLAN ASKERLERİMİZİN AİLESİNE SABIR DİLİYORUM ALLAH RAHMET EYLESİN
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

ONLARI DAVUL ZURNA İLE DAĞDAN İNDİRENLER ŞİMDİ NEREDELER SORARIM SİZE ?

helal sana bunlardan ufak da olsa birşey anlamazlar ama neyse