26 askerimiz şehit oldu

Ynt: 26 askerimiz şehit oldu

haberleri izliyorum 1 saattir ,,devlet yetkilileri hala gereken yapılıyor,geri adım yok,terörle biyere varamaycaklar.buna benzer her zamanki açıklamalar,varacakları yere vardılar zaten .adamlar meclise girdi be ,daha ne olsun ,apo denen orospu evladı oradan talimat veriyor meclistekiler.(bdp) uyguluyor.
vatan sağolsun .vatan sağolsun bakalım nereye kadar sağ kalacak ,vatan elden gidiyor

benim anlamdıgım sabaahın 5 ine kadar çatışma oluyor devlet -milli savunma bakanlıgı-içişleri bakanlıgı genel kurmay mit nasıl bilgi almıyor alıyorsa neden şiddetli cevab verilmiyor.tüm tel.dinlendği insanların izlendiği şu ülkede bunları aklım ermiyor.genel kurmayın bu ülkenin uçagı heli kopteri atı silahı tankı tyok mu biz bu kadar boş muyuz.

şarklılı18 link=topic=47554.msg457895#msg457895 date=1319043202' Alıntı:
[size=12pt]35bin masumun katilinin,hepimizden çok saygı gördüğü bir ülkede yaşamaktan utanıyorum artık..! [/size]
AYNEN KARDEŞİM . BİZDE Bİ ÖRGÜT KURALIM . PKK YA KARŞI ŞAVAŞALIM. BU HÜKÜMETTEN BİR BOK OLMAZ ADALETİNİ SİKTİĞİMİN PARTİSİ ELEKTRİK BORCUNU ÖDEYEMEYEN ÖZÜRLÜ VATANDAŞINI 18 YIL HAPSE ATTTI GENÇ EVLATLARIMIZI ŞEHİT EDENLERİ NERDEYSE MAAŞ VERECEK OROSPU ÇOCUĞU BUNLAR .... VALLA 2 ÇOCUĞUM VAR BÖYLE OLAYLARI YAŞADIK ÇA ONLARI GÖZÜM RMÜYO AL TÜFEĞİ ELİNE ÇIK DAĞA DİYORUM KENDİKENDİME.

Ynt: 26 şehit

mete26 link=topic=47554.msg457778#msg457778 date=1319019470' Alıntı:
başımız sağolsun. bu işin sabrı kalmadı. benim analarım ağlamasın artık. yara kangren olmuş. kesip atacaksın.
haklısın evet bu iş artık çok uzadı zamanında asala nasıl çökertildiyse bu nankörlerin hainlerin şerefsizlerin artık bitirilmesi lazım ama bu hükümet de o ışığı göremiyorum ilk 10 yıllık politikaları terörü hortlatmaktan şımartmaktan başka işe yaramadı daha dün ermenileri soykırım yaptığımız için özür dileriz diye imzalı kampanyaya destek veren sanatçıları köşke davet edip ( tarkan.yavuz bingöl.lale mansur.hale soygazi................liste uzun) destek verir cesine yemek veren cumhurbaşkanı bugün şehitlerin intikamı alınacak diyor...askere kelle diyen başbakan içerdekiler bittide dışarımı kaldı diyen başbakan artık sert ve kararlı mesaj veriyor ama 10yıl boşa geçen 10yıl haburdan giren pkk lılara bugün bayran bugün kardeşlerimiz yurda girdi diye geçen 10yıl sizde anladınız ama bu ülkeye çok şey kaybettirdinizzz orada ölenlerin çoğu fakir ve gariban zengin bebeleri gitmiyor kendim şahit oldum acemi birliği izmir yini foça olan bir zengin bebesi telefonla yeri değiştirilip ankaraya yakın bir yerde askerliğini yaptı garibansa nerde görev verildiyse gidip yapıyor.ARTIK BU İŞ ÇOK UZADI BİTMESİ LAZIM AMA KİM YAPACAKK:::::

Holland link=topic=47554.msg457782#msg457782 date=1319021012' Alıntı:
Götürüp dikiyorlar eline daha üç ay önce silah almış, bulunduğu bölgenin yabancısı olan, yirmi yaşındaki eğitimsiz çocukları; dağın, taşın, silahın, bombanın kurdu olmuş kırk yıllık gerillanın karşısına... Sonra da utanmadan yirmi şehit, otuz şehit diye sayıyorlar, telef olmuş koyunları sayar gibi! Daha dün köyünde tarla eken, tezgahta elma satan, mahalle ocağında çay dağıtan, ayakkabıcıda kösele tamir eden gencecik adamın eline otomatik silahlar verip 'öldür' diyorlar, hayatında tavuk dahi kesmemiş sabi sübyandan 30 yıllık gerilla örgütünü bitirmesini bekliyorlar!
Bu adamlar ya geri zekalı, ya da gerçekten başka dertleri var...
Bu işin yolu illa ki savaşsa, profesyonel ordu kuracaksın arkadaş !
Ama işi bitirmeye gerçekten niyetin yoksa, yani PKK'nin varlığı işine geliyorsa, elalemin masum çocuğunu kendi pisliklerine alet etmeyecek, kimsenin canını elinden almayacak, ağlatmayacaksın benim analarımı !!!

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. İnşallah bu son olur ve bu olaya bir çözüm bulunur.
[url=http://www.youtube.com/watch?v=OM4xh4i7A2A&feature=related#]Deliyürek Bumerang Cehennemi Bozo]Deliyürek Bumerang Cehennemi Bozo

allah rahmet eylesin ailelerinede allah büyük sabır versin zamanında kılılçla süngüyle zafer kazanmış şehitlerimizin kemikleri sızlıyodur böyle basit verilen kayıplara yanan canlara. dağdan bi gurup terörist indiriliyo otobüs üstünde sanki devlet büyüğü gibi pişmanız deyip birer ifadeden sonra elini kolunu sallaya sallaya dışarıya baştaki büyük bildiklerimizin yaptığı ne sadece onları el üstünde dağdan indiren partiyi kapatıyo ama bizim milletimiz sağolsun sandık başına gelince hayatımızı karartan ampule bastı mühürü....

ALLAH RAHMET EYLESİN ŞEHİTLERİMİZİN MEKANI CENNET OLSUN.AMA HEP VATAN SAĞOLSUN LA OLMAZ BU İŞ İLLAKİ BU KAN DURACAK AMA ÖYLE AMA BÖYLE BU VATANIN SAĞ OLMASI İÇİN O KÖPEKLER GEBERECEKLER . YİNEDE VATAN SAĞOLSUN BİR DEĞİL BİN CANIM OLSUN BU VATANA FEDA OLSUN

Ağır Abi link=topic=47554.msg458102#msg458102 date=1319058796' Alıntı:
Bir subay şehit oldu diye 'Menemen ' i yakın' diyen Mustafa Kemal ' i özledim. Kimse artik Vatan sağolsun demesin
Teşekkürler Hacım, bu sözü kim yazacak diye gün boyu takip ettim, sana kısmetmiş, duyarlı arkadaşım, kadim dostum benim.