JOHN DEERE NEDEN TUTULMUYOR

Ynt: JOHN DEERE NEDEN TUTULMUYOR

MC_JOHNDEERE link=topic=14382.msg178316#msg178316 date=1241885780' Alıntı:
JohnDeere neden tutulmuyor diye başlık açan arkadaş hangi verilere dayanarak tutulup tutulmadığını söylüyorsun? Soruyorum sana Ben sana İstatikleriyle kanıtlarıyla JohnDeerenin Tutulduğunu da gösterim.Az süreni ayır vede oku.
2005 Yılı-JohnDeere En fazla satışı gerçekleştiren ithal traktör markası ünvanı almıştır.
2006 Yılı -JohnDeere En fazla Müşteri Memnuniyeti sağlayan bir traktör markası olup Serviscilik Kalitesi olarak 1,klasmandadır.
2007 Yılı-JohDeere SAtışlarını Açık ara artırarak piyasaya yeni klasman serilerle güçlü bir ARtışla girmiş ve çiftçilerimizin yenilenmesinde 1,Tercih Haline gelmiştir.
2008Yılı-JohnDeere traktör Piyasasında olduğu kadar diğer segment ürünleri olan biçerdöver vede pamuk makinalarına yeni ürünleriyle ses getircek büyüklükte satışlar gerçekleştirmiştir.
2009 Yılı-JohnDeere Kendi yapmış olduğu rekorları kıracak iddiada pazardaki varlığını ve satış sonrası garantili servisçiliğiyle siz değerli müşterilerin hizmet vermey sürdürecektir.
Burda JohnDeere neden tutulmuyor diye başlık açan arkadaş Traktör sayılarını satışlarını bir öğrende öyle konu aç JohnDEere Türkiye Genelinde Pazarın %50sini aşkın mevcuciyetiyle pazarın Öncü markasıdır.Ben senin gibi boş konuşmuyorum eğer kanıtların ı istersen fakslarım .Burda yazmak uzun sürecek.Boş boş Konu açma bidaha kardeşim.
Gerçi diğerlerinde de herhangi bir sayısal veri yok ama, ben 2009 yılı istatistiğine bayıldım... çok çarpıcı... :)

bende jd kullanmaya yeni başladım.bu kadar güzel traktör oldugunu bilsem daha önce alırdım.ama çevrede hiç olmadıgı için bizde almakta geç kaldık.tümosan ve mf de kullanıyorum ama ben jd yi daha çok seviyorum.herşeyden önce taş gibi motor.çekişte çok bunlar olduktan sonra bana 3 5 litre fazla mazot gözüme gözükmez.

bende jd kullanmaya yeni başladım.bu kadar güzel traktör oldugunu bilsem daha önce alırdım.ama çevrede hiç olmadıgı için bizde almakta geç kaldık.tümosan ve mf de kullanıyorum ama ben jd yi daha çok seviyorum.herşeyden önce taş gibi motor.çekişte çok bunlar olduktan sonra bana 3 5 litre fazla mazot gözüme gözükmez.
açık açık demişşin fazla yaktığını helal olsun ok-*-s

ramazanpullu link=topic=14382.msg182840#msg182840 date=1243705231' Alıntı:
jd gerçekten süspansiyonlu olanı super adamlar kabini yapmışlar,arkadaşlar kabin bence çok önemli rahat ve sarsmaması lazım sürücüyü,ben sameyle tarlada inanın 8 km yi geçmiyorum çok zıplıyor

ramazanpullu link=topic=14382.msg182840#msg182840 date=1243705231' Alıntı:
abi recp bana neler anlattı neler 120 ciftte tarlada yolda heryer de sıkştırdıgını kaşınhanında bi yeni gelen t7030 ile 150 lik same haricinde beni ciftte yolda tarlada hatta *** **** baglamada ne ceken var nede gecen diyor l95 sattık kurtulduk diyor arızasının hakından gelemiyoduk jd hayat var diyor bilemiyorum artık bende ondan duydum bunları bi yorum bekliyom senden

ya kardeşim jondeere türkiye tutulmuyor çünkü servis ve parça gibi sıkıntıları var galiba ve alıcılar hep mf ve nh kullanıp gördükleri için jd ye güvene miyorlar ve şaşmadan mf ve nh gidiyorlar

abi recp bana neler anlattı neler 120 ciftte tarlada yolda heryer de sıkştırdıgını kaşınhanında bi yeni gelen t7030 ile 150 lik same haricinde beni ciftte yolda tarlada hatta göt göte baglamada ne ceken var nede gecen diyor l95 sattık kurtulduk diyor arızasının hakından gelemiyoduk jd hayat var diyor bilemiyorum artık bende ondan duydum bunları bi yorum bekliyom senden
okan L 95 i sattılar çükü anasını ağlattılar 8 sene tek kullandılar tek çift çekerle o kadar tarlanın hakkından geldi şimdi j d iyi diyorlar 4 tane motora işmi dayanır okan ayrıca john deere lerin burda önceki havası kalmadı çünkü 2 sefer bi arızada 10 milyar masraf çıkarınca millet soğudu benim daha fazla diyeceğim yok

ramazanpullu link=topic=14382.msg184059#msg184059 date=1244060954' Alıntı:
okan L 95 i sattılar çükü anasını ağlattılar 8 sene tek kullandılar tek çift çekerle o kadar tarlanın hakkından geldi şimdi j d iyi diyorlar 4 tane motora işmi dayanır okan ayrıca john deere lerin burda önceki havası kalmadı çünkü 2 sefer bi arızada 10 milyar masraf çıkarınca millet soğudu benim daha fazla diyeceğim yok
ramazan kardeş bafrda baya tutuldu jd aslında benimde hoşuma gidiyor kabinleri çok güzel+sessiz traktör

ramazan kardeş bafrda baya tutuldu jd aslında benimde hoşuma gidiyor kabinleri çok güzel+sessiz traktör
bura ilk 2003 de geldi 2004 ve 2005 2006 da çoğaldı ama şimdi gelmiyor burada çok hor kullandık ları için dayanamıyor buranın şartlarına tabi her tarafta böyle kullanılmaz temiz kullanırsan dayanıklı motor

ramazanpullu link=topic=14382.msg184069#msg184069 date=1244061662' Alıntı:
bura ilk 2003 de geldi 2004 ve 2005 2006 da çoğaldı ama şimdi gelmiyor burada çok hor kullandık ları için dayanamıyor buranın şartlarına tabi her tarafta böyle kullanılmaz temiz kullanırsan dayanıklı motor
ya ramazan şimdi şu dönemde nereye hangi marka giriyorki ,her taraf tıkandı

abi recp bana neler anlattı neler 120 ciftte tarlada yolda heryer de sıkştırdıgını kaşınhanında bi yeni gelen t7030 ile 150 lik same haricinde beni ciftte yolda tarlada hatta göt göte baglamada ne ceken var nede gecen diyor l95 sattık kurtulduk diyor arızasının hakından gelemiyoduk jd hayat var diyor bilemiyorum artık bende ondan duydum bunları bi yorum bekliyom senden
okan en son recep gil 5720 aldılar ne pulluk takabiliyorlar ne kopra nede havuç söküm makinesini ama
n h 5050 alsalardı hem ondan az yakardı hemde bu aletlerin hepsini takarlardı

ramazanpullu link=topic=14382.msg184074#msg184074 date=1244062170' Alıntı:
okan en son recep gil 5720 aldılar ne pulluk takabiliyorlar ne kopra nede havuç söküm makinesini ama
n h 5050 alsalardı hem ondan az yakardı hemde bu aletlerin hepsini takarlardı
burada birisi nh 5060 aldı 106 hp olması lazım ama kombine ekim makınası takamıyor 6330 rahatla sallıyor 110 hp nh nin yapısı ufak biraz 5720 5050 den dahamı fazla yakıyormuş

eyvallah nail baba sende haklısın adamın 7 tane motoru vardı mf nhy di sattı hepsini şimdi elinde iki tane 6420 var ikisi bu 7 tane motorun yaptıgını yapıor diyor