TD 85 taşı çekemiyor :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: TD 85 taşı çekemiyor :))

aksoylar link=topic=37984.msg323678#msg323678 date=1294772885' Alıntı:
abi kaya çıkarmak okaar zor işki ben tarladaki kayayı sökmek için başak 2073 le fıat 513r yi bagladım 2 motor 1 -1.5 tonluk kayayı 20 dakikada zor söktüler.
bu kaya değilki yaaa bildiğin taşş biyerede başlı değil zaten sökme derdiyokki :S

Traktör değil arakdaşlar şöför çektirmeyi bilmiyor yoksa ne anlar o taştan td 85 ilk başta debrajdan ayağını hızlı çekiyor zaten motor padinaj yapıp orayı oydukdan sonra uğraştırıyor boşa çift çekere falan takıyo başta düzgün kaldırsa çift çeker olmadan bile çeker bazı arkadaşlar Nh falan gördük yazmışlar biraz mantıklı olmak lazım şöförde iş yok td napsın.

hamza40_7 link=topic=37984.msg323701#msg323701 date=1294774698' Alıntı:
Traktör değil arakdaşlar şöför çektirmeyi bilmiyor yoksa ne anlar o taştan td 85 ilk başta debrajdan ayağını hızlı çekiyor zaten motor padinaj yapıp orayı oydukdan sonra uğraştırıyor boşa çift çekere falan takıyo başta düzgün kaldırsa çift çeker olmadan bile çeker bazı arkadaşlar Nh falan gördük yazmışlar biraz mantıklı olmak lazım şöförde iş yok td napsın.
bn 266 goldla bundan daha buyuklerini toprafın icinden söküp sürüyorum bide remork takılı kum oldugu icin kalmis bnce bide adamlar bosuna 4wd yapmamislar 4wd o tasla dünya turu yapması lazim

masseysuper90 link=topic=37984.msg323690#msg323690 date=1294773741' Alıntı:
Herkez kaya uzmanı olmuş....arkanızda pulluk yada römork çekmiyorsunuz kaya bu boru değil beyler hafife alanlara duyurulur
tamm abi niye kızann çekemeyo işte sonuçta çekememiş keşke bağlamasalarmış 2kişiler ikisi zaten gıdalaya gıdalaya götürürler

akcaorenli link=topic=37984.msg323725#msg323725 date=1294777142' Alıntı:
bn 266 goldla bundan daha buyuklerini toprafın icinden söküp sürüyorum bide remork takılı kum oldugu icin kalmis bnce bide adamlar bosuna 4wd yapmamislar 4wd o tasla dünya turu yapması lazim
266 gold bu traktörden dahamı üstün diyorsun yani bizde boşa yapmışar demiyoruz kardeş sadece adam kullanmasını bilmiyor bizimde bi massey bide nev holland var ben marka olarak taraf tutup karalamıyorum gördüğümü eleştiriyorum tartışmaya girmek için değil yorumumu sölüyorum sana göre 266 üstündür bana göre td85 massey 3.105 de güçlü onada bişi diyemem ama o zaman tm 120 var onuda onla kıyaslamak lazım yada şimi yeni çıkan 6020 ?

hamza40_7 link=topic=37984.msg323736#msg323736 date=1294778137' Alıntı:
266 gold bu traktörden dahamı üstün diyorsun yani bizde boşa yapmışar demiyoruz kardeş sadece adam kullanmasını bilmiyor bizimde bi massey bide nev holland var ben marka olarak taraf tutup karalamıyorum gördüğümü eleştiriyorum tartışmaya girmek için değil yorumumu sölüyorum sana göre 266 üstündür bana göre td85 massey 3.105 de güçlü onada bişi diyemem ama o zaman tm 120 var onuda onla kıyaslamak lazım yada şimi yeni çıkan 6020 ?
heheh lafi baska analrsan bilemem kardess bn 266 gold ustun demedim ki sadece bn daha buyklerini cekiyorum bunda bi gariplik oldugunu demek istedim her neyse dikaktini cekerim ki aynı mesaj bolumune koymadım 3.105ligi anayurtlu kardesin traktoru hosuam gittigi icin ayri mesaj olarak yazdım sen yine baska yerlere cekersin bosver kafana gore takıl söför hiç bilmese bile o traktor ordan cıkarması lazım saygilarimla

hamza40_7 link=topic=37984.msg323736#msg323736 date=1294778137' Alıntı:
kardeş 3105i beygrnde her türlü traktörle teknoloji hariç her şekilde kıyaslayabilirsiniz yerli-ital farketmez yakıt olsun çekiş olsun..

arkadaşlar herkese yorumlarından dolayı teşekkürler memleketmzin herşeyi güzel herks işine göre motor alıyor bunlar işin espirilerii kış günü vakit öldürüyrz işte......

akcaorenli link=topic=37984.msg323738#msg323738 date=1294778430' Alıntı:
heheh lafi baska analrsan bilemem kardess bn 266 gold ustun demedim ki sadece bn daha buyklerini cekiyorum bunda bi gariplik oldugunu demek istedim her neyse dikaktini cekerim ki aynı mesaj bolumune koymadım 3.105ligi anayurtlu kardesin traktoru hosuam gittigi icin ayri mesaj olarak yazdım sen yine baska yerlere cekersin bosver kafana gore takıl söför hiç bilmese bile o traktor ordan cıkarması lazım saygilarimla
Benim yorumuma yanıt olarak yazmışsın bende cevap verdim kardeş bi tarafa falan çekmiyor ayrıca çıkarsada çıkarmasada umrumda değil objektif olarak yorumumu yazdım.

Ortalık 2 dk da karışmış lan volkan bi video attın kış günü iş güç yok millet marka kavgasına başlayacak :D Ha bide hala deposuna 1 kibrit atmakta ısrarlıyım yak gitsin onuda çekmiyosa :D

bazı elestiren arkadasların sanki hayatında böyle bi talihsizlik olmamıs gibi konusuyo hepimiizn hayatında böyle talihsizlkler olmustur yoksa herkes td 85 i iyi bilir td kral makinadır ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...