ZETOR 64 YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NAİL abi.. ustte abi yazilmamis.. kusura bakma..

Bu telefon yuzunden gozlerim bozulcak sonunda.. suclusu da zetor olcak:)

---

anti zetorcular hepinizi seviyorum.. cunku muhalefetsiz iktidarın da dadı tuzu yok:)

Sen iktidarlığı rüyanda görürsün umut abi :D Ben objektif baktım.Benim taraf tutacak fanatikliğim yok bir 640 bir 135 im var gariban bir haftasonu çiftçisiyiz işte :D

• Beğen
Tepkiler: MehmetGngr
Yalancı filan hoş şeyler değil bunlar..

Şimdi çıkıp Yozgata gitsem gel bakalım buraya ne yalanı mı gördünde yalancı diyorsun desem aramızda hoş olmayan münakaşalar geçse daha mı iyi olacak..?

Soruyorum sizlere daha mı iyi olacak.

Yalancı filan hoş şeyler değil bunlar..

Şimdi çıkıp Yozgata gitsem gel bakalım buraya ne yalanı mı gördünde yalancı diyorsun desem aramızda hoş olmayan münakaşalar geçse daha mı iyi olacak..?

Soruyorum sizlere daha mı iyi olacak.

bu sözünü yasına verıyorum genç bakı
beni tanısan bu cümleyı kurmak ıcın 2 kez hatta 3 kez düşünürdün
buna benzer 1 kelıme daha yazarsan sıvasa ben gelırım inan gözüm karadır

Beyler sakin olun.isteyen istediği markaya biner alir kullanir.Zetoru sevmeyenler sizlerde damarina basmayin milletin.sevmiyorsaniz gülün geçin tatsizlik cikacak bu gidişle

Ufaktanmerak uyandırmaya başladı, en azın dan Konya Fuarında iyice ineceleme niyetindeyim, 1975 yılında Babam Çek malı bir Jawa almıştı, hala aynı duruyo bizim köyde komşuda, o zaman emsal Planet lerin P si kalmadı memlekette.

Burdan zetorcu lara sesleniyorum zetocuda anti zetocuda zetorun en iyi traktörün zetor olmadığını biliyor. (zetorcular lütfen kendini kandırmasın). Böyle elin çekinin yaptığı makina için birbirimizi kırmanın anlamı yok.
Keşke zetorun reklamı için harcanan vakit yerli üretim erkunt hattat tümosan için harcansa. Böylece Türk üreticisi kazanır. Hiç zetor görmemiş biri olarak düşüncem erkunt un veya tümosan hattatın zetor dan aşağı kalır bi tarafı olmadığı görüşündeyim izlediğim videolara istinaden.

Arkadaşlar sakin olalım. Her markanın iyi ve kötü yanları vardır. Abartmaya veya yerin dibine solmaya gerek yok.

Seven kullansın, paylaşsın ama abartmayalım. Herkes Zetor'u sevecek değil. Sevmeyen olabilir ama durduk yere kötülemenin manası da yok.
Biraz fazla olmadı mı bu zetor muhabbeti.. sanki zetor bayisinde oturduk muhabbet ediyoruz. Artık insanlar sıkıldı ne zaman trakkulüp ü açsam zetor. Konu kirliliği ve kalabalığı oluyor. Tamam anlatsın belki hakkaten iyi traktör ve biz kaçırıyoruz fakat bu kadar yoğunluk biraz fazla..

Biraz fazla olmadı mı bu zetor muhabbeti.. sanki zetor bayisinde oturduk muhabbet ediyoruz. Artık insanlar sıkıldı ne zaman trakkulüp ü açsam zetor. Konu kirliliği ve kalabalığı oluyor. Tamam anlatsın belki hakkaten iyi traktör ve biz kaçırıyoruz fakat bu kadar yoğunluk biraz fazla..
Benim önerim şu:

Paylaşım olsun ama övme işini her şahsın kendisine bırakalım. Konuyu paylaşan aynı zamanda överse bu ters tepki oluşturur.

Fotoğraflara bakalım, videolara bakalım. Öveceğimiz birşey varsa övelim. Yoksa eksiklerini söyleyelim. Çok doğal şeyler bunlar.

Sürekli övme ve kusursuz göstermek bu sitede Fendt'i bile bitirdi. Eskiler bilir. :)

Benim önerim şu:

Paylaşım olsun ama övme işini her şahsın kendisine bırakalım. Konuyu paylaşan aynı zamanda överse bu ters tepki oluşturur.

Fotoğraflara bakalım, videolara bakalım. Öveceğimiz birşey varsa övelim. Yoksa eksiklerini söyleyelim. Çok doğal şeyler bunlar.

Sürekli övme ve kusursuz göstermek bu sitede Fendt'i bile bitirdi. Eskiler bilir. :)
abi bence alıntı vıdeolara kısıtlama getılse güzel olur cunku sürekli alıntı yapılıyor insanlar ondan rahatsız
zetorcular kendı traktörlerını cekıp paylassa amenna
ama sürekli dünya çapındakı vıdeolar paylasılıyor buda bır zaman sonra kabak yadı verdı bızlere
izlemek ısteyen adam youtubeye baksa dünya kadar vıdeo var

Benim önerim şu:

Tabiki paylaşım olsun ayrıca ben zetor karşıtı falan değilim hatta ilgilendiğim bir marka fakat bütün videoları tek tek bulup burda paylaşmak, zaten çok konu varken hepsini güncel tutmaya çalışmak bu birazda reklama ve pazarlama stratejisine benziyor. Her markadan şahıslar gelip bu düzeyde paylaşım yapsalar nasıl olur? Bence bu kadar fazla olmamalı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...