2. Posta üre atımı Kırklareli ulukonak

Bereketli olsun batuhan. Iretm den memnunmusunuz? Sıradaki değişecek makina gübre serpme. Araştırmalara devam ediyorum. Fiyat ve performans karşılaştırması yapıyorum her markada. Şuan görünen irtem 1200 kg.
Sağol aytaç abim memnunuz ya tam ayarında atıyor gübreyi
Batucan kolay gelsin
Sağolasın tolga abim
SİZİN YAPTIĞINIZ DOĞRU BENDE O ŞEKİLDE UYGULAMA YAPIYORUM.FAZLA GÜBRE FAZLA VERİM ANLAMINA GELMEZ.
Bizde böyle herkesin kendine göre bildiği vardır biz nitrat atmıyoruz

Herkesin bilidiği kendine her sene böyle yapıyoruz biz

Herkesin bildiği kendi dersek bu forumun amacı kalmaz. Burada bilgimizi paylaşmamış gerekir. Ben senelerdir buradan okuldan öğrendiklerim ve tarlada denemelerimle 500 kg buğday için 16 kg saf azotun yeteceğini öğrendim. fazlası hem bütçeye hem doğaya zararlı. Siz yazmışsınız biz üyeler yorumlamışız. Allah bol ürün versin. Eğer ki 50 - 60 kg gübre ile şöyle verim aldım şundan şundan dolayı böyle oldu diye bir bilginiz tecrübeniz olduysa paylaşırsanız seviniriz. Birşeyler daha öğrenmiş oluruz.

Herkesin bildiği kendi dersek bu forumun amacı kalmaz. Burada bilgimizi paylaşmamış gerekir. Ben senelerdir buradan okuldan öğrendiklerim ve tarlada denemelerimle 500 kg buğday için 16 kg saf azotun yeteceğini öğrendim. fazlası hem bütçeye hem doğaya zararlı. Siz yazmışsınız biz üyeler yorumlamışız. Allah bol ürün versin. Eğer ki 50 - 60 kg gübre ile şöyle verim aldım şundan şundan dolayı böyle oldu diye bir bilginiz tecrübeniz olduysa paylaşırsanız seviniriz. Birşeyler daha öğrenmiş oluruz.
Bizde herkes böyle atar nitrat kullanmayanlar