Tümosan ön ağırlık uzatma

Kardesim zıplama sorunu Arka tekerlerin havasının çok olmasiymis biraz indirdim şimdi sert yerlerde daha iyi çekiyor. Traktörüm bakımlı kardeşim

Kardeş traktörün bakımsız demedik ki. Sadece fazla yüklenirken arızaya yol açabilirsin. Eğer sen 24 lü 61 lenger li gobleyi sadece teker lastiklerini indirerek 85 bg ile tam randımanlı çekebiliyorsan süpermiş. Tabi mazot pompa ile oynananmadıysa. Sıkıntını hallettine sevindim. İyi çalışmalar kardeşim.

Kardeş traktörün bakımsız demedik ki. Sadece fazla yüklenirken arızaya yol açabilirsin. Eğer sen 24 lü 61 lenger li gobleyi sadece teker lastiklerini indirerek 85 bg ile tam randımanlı çekebiliyorsan süpermiş. Tabi mazot pompa ile oynananmadıysa. Sıkıntını hallettine sevindim. İyi çalışmalar kardeşim.
Tşk ederim. arka tekerlerin havası oldukça fazla olduğunu fark ettim traktörün gaz yemesinde yada çekisinde hiç bir sorunum yoktu sadece zipliyodu arka tekerler patinaj atıyordu lastikler biraz daha yere tuttununca çok daha iyi çekmeye başladı sert zeminlerde ve goblenin arka diskleri çamur siyiricilarina surtoyordu onları düzeltim baya güzel randımanli bir çekiş elde ettim yakıtta düştü.