100 ila 110 hp arası traktör önerisi olan varmı ?

merhaba arkadaşlar yaklaşık olarak 350 dekar arazide çalısıyorum yakıtı normal olması onemli aklımda massey 5440 ve 5450 var johndeere 5105m new holland 110td yerli
massey 5711s var aklımda bunlar dısında sizin oneriniz ne olur su traktor boyle bu tarktor su ozellıklerı var bunu al butce maks 450-500 bin tl
massey in 5440 ve 5450 serileri 2017 model var 2 el yaklasık 430 ila 480 bin tl arası johndere 5105m 0km 2020 model var 480 bin tl new holland 2021 td110 var 330 bin tl neden bukadar ucuz anlamıs degılım ama yerli oldugundan olabilir onerı ve tavsiyelerinizi bekliyorum massey kullanıcısıyım

Araziye göre aklınızdaki motor lar bana göre fazla ama alına bilir 5711 sizi fazla zora sokmayacaksa daha iyi olabilir 5445/5455 modelleri comman rail sistemi var kullanıcılar daha farklı olduğunu söylüyor .

Jd 5105 de iyi aks mesafesi kısa olduğu söyleniyor.

TD 110 parasına göre iyi bir artısı da piyasası daha hareketli.

Tavsiyem de ben olsam MF den devam ederim . Hepsinden önce rengi kırmızı.

Araziye göre aklınızdaki motor lar bana göre fazla ama alına bilir 5711 sizi fazla zora sokmayacaksa daha iyi olabilir 5445/5455 modelleri comman rail sistemi var kullanıcılar daha farklı olduğunu söylüyor .

Jd 5105 de iyi aks mesafesi kısa olduğu söyleniyor.

TD 110 parasına göre iyi bir artısı da piyasası daha hareketli.

Tavsiyem de ben olsam MF den devam ederim . Hepsinden önce rengi kırmızı.
dogru diyorsun hocam suanda mf 3075d kullanıyorum bu arazilerin hem surumu hem hazırlanması hem ekılmesi tek traktor ıle yapılıyor oyuzden konforlu iceriye toz almayan az ses alan guzel bır motor alıp yıllarca kullanmak istiyorum şayet 2007 model mf 3075d halen 4000 saat de

Madem bütçeyi 450bine zorlayacak siniz benim tavsiyem TD110D almanız. Beğenmezseniz hemen piyasası olan bir traktör. Satar diğer markalardan alırsınız. Ayrıca fren sorununu cozmusler. Mükemmel olmuş frenleri. Eksik gördüğüm yanı 12x12 şanzuman olması. MF ve JD kaliteli traktörler lakin hem servis hem de parça olarak NH hepsinden üstün. Ben en azından denemenizi öneririm.

Garanti olayı hikaye ama yınede garanti li demek güzel bir sey bu bıraz da servıse de baglı .. garanti olayi çünkü garantiden değişen bir malzeme ninn parasını kullanıcı vermiyor fabrika verıyor onuda hemen vermiyor sanırım o yüzden servıslerde pek taraftar değil garantiden değişime benım anladığım böyle.

• Komik
Tepkiler: ziyaretci32
3 yıl önce massey ferguson 3075d aldım 2007 model daha anahtar değdirmedim bakımlarını yaparım oyuzden 0 traktorde 2 yıl icerisinde bozulacaksa hiç almayalım ufak tefek şeyler yapılır ama sorun buyuk olursa zor mesela johndeere motorumuz vardı kuyruk milini kırdık 3 sene önce bu servis geldi kuyruk milini söktü 300 tl sırfgelme sokme ucreti aldı takma yok kuyruk milinede 5.000 tl istedi ozamanda biz kuyruk milinin parçalarını aldik sanayiye goturduk aynisini yaptirdik getirdik kendimiz taktik topladik kuyruk mili tarlada namur gibi yamuldu tekrar soktuk yine sanayiye aynisini yaptirdik bu sefer tecrubeliyiz kuyruk milini orjinal ayarinda sertlik verdirdik 2 kuyruk mili toplam 500 tl para verdik 3 yil oldu orjinalinden daha saglam kuyruk mili oyuzden işi bilirsen hem paradan jem parcadan kar edersin