• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ TÜMOSAN'ın Tarihçesi. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ Erkunt Hasret 125 Tanıtımı. İzlemek için tıklayınız.

ERKUNT HAŞMET 110 & PARLAYAN 1000 LT & CLAAS ARES 557 ATX KANOLA İLAÇLAMADA 2017...!!

ERKUNT HAŞMET 110 & PARLAYAN 1000 LT & CLAAS ARES 557 ATX KANOLA İLAÇLAMADA 2017...!!!

09-14/11/2017

Arkadaşlar geçtiğimiz ay kanolaların yabancı ot ilaçlamalarını yapmıştık. Erkunt Haşmet 110 Lüks Parlayan 1000 Lt Sıralı Açılır Sistem Amazone Tipi ilaçlama makinası ile ilaçlama görevindeydi. CLAAS Ares 557 ATX ise su tankeri ile su taşıma görevindeydi. Bende sizler için çalışma esnasında bazı fotoğraflar ve bir video çektim. Şimdi sizlerle paylaşıyorum.....;)

alipasalierkan...............;)

Youtube Video HD 1080P....!!!

https://www.youtube.com/watch?v=-5G1jagauJ4
[video=youtube;-5G1jagauJ4]https://www.youtube.com/watch?v=-5G1jagauJ4[/video]

SON

Çok iyi fotolar paylaşım için teşekkürler bir kaç soruda sorayım
1 dijital su kontrol ünitesi var mı
2 Kolları toplamak için içeriden elektronik kumanda gibi birşey mi var

Biz nerden aldıysak lanet olası Önallar Astrum TP1000 aldık boş ağırlığı bir ton dolusu 2 ton kollar zor açılıp kapanıyor (pistonlar toplamıyor) arka camı sökmeden ilaçlama yapamıyorsun :D :D iğrenç bir makine parlayan alsaydık keşke çok pişman olduk :(

Çok güzel cekimleriniz var YouTube den takip ediyorum ,videolarin devamini bekliyor 😄

Kolay gelsin,verimi bol olsun.
Bende bir soru soracaktım.
Görüntüdeki 1000 litre kapasiteli ilâçlama makinesi ile hububat ilâçlamasında en fazla kaç dekar yeri ilaçlayabiliriz?

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Çok iyi fotolar paylaşım için teşekkürler bir kaç soruda sorayım
1 dijital su kontrol ünitesi var mı
2 Kolları toplamak için içeriden elektronik kumanda gibi birşey mi var

Biz nerden aldıysak lanet olası Önallar Astrum TP1000 aldık boş ağırlığı bir ton dolusu 2 ton kollar zor açılıp kapanıyor (pistonlar toplamıyor) arka camı sökmeden ilaçlama yapamıyorsun :D :D iğrenç bir makine parlayan alsaydık keşke çok pişman olduk :(
1. Dijital su kontrol ünitesi yok.
2. Kollar için elektronik kumanda yok. Traktörün valf kollarından toplanıyor.

Önallar güzel duruyor aslında ama. Çevremizde kullanan yok. O yüzden makinalar hakkında pek bir bilgim yok. Sitemizde firmadan yetkili arkadaşlar var. İletişim kurursanız yardımcı olurlar diye düşünüyorum...

Çok güzel cekimleriniz var YouTube den takip ediyorum ,videolarin devamini bekliyor ��

Kolay gelsin,verimi bol olsun.
Bende bir soru soracaktım.
Görüntüdeki 1000 litre kapasiteli ilâçlama makinesi ile hububat ilâçlamasında en fazla kaç dekar yeri ilaçlayabiliriz?
Şuan standart ayarında 45 dekar kadar ilaçlıyor.

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt