100 yada 110 HP arası 2019 ile 2023 model arası traktör önerebilir misiniz?

600 bin nakit var kalanı kredili olarak almayı planlıyorum. Aydın'da pamuk ve buğday ekimi yapıyoruz 3 yılda bir pamuk yerine mısır ekliyoruz. 100 veya 110 HP arası beni başka traktöre muhtaç etmeyecek satarken beni zorlamiyacak bir traktör önerebilir misiniz?

bunlara bu rakamlar verilincede tr 6 bakılır diyeceğim ama işte böyle böyle gidicek oda çok fark yok diye diye
Td 100d alayım diye çıktım yola :) baktıkça insan daha fazla istiyor bir anda olmuyor yavaş yavaş yaparım inşallah styer ile başladım 7. Sene olucak çiftçilige başlayalı 80-66 alacağıma biraz zorlasaydim kendimi 2019 da daha iyi bişey alırdım aslında da geçti artık o zaman fiyatlar el yakmıyordu böyle ama düşeceğini sanmam bizim gibi ülkelerde fiyat yapışkanlıgı var kimse aldığı fiyatın altına satmaz piyasası düşükse anca mecbur kalınırsa satıyorlar öyle o yüzden beklesem daha da artıracak gibi geliyor bayrama kadar halledeyim diye düşündüm kendince

T5 115 Hi LO, EC şanzıman, 24*24 vites, bizde kullanıcıyız.
Debriyaj pedalı elektronik , ufak bir parçası değişmişti, kronikmiş , birde kuyruk mili dişlisi değiştirmiştik , biraz zayıf bir dişli kullanılmış , eskidikçe değiştirmek gerekiyor.
Motora anahtar sürülüyor , takıntınız varsa tavsiye etmeyiz.
Sıcak hava performansı olarak çok güzel , ön kaput saman çöpüyle kaplı olsa da hararet nedir bilmiyor.
TR5 110 EC Command şanzıman ağır hizmet tipidir ve 32*32 vitese sahiptir.
Bu sınıftaki çoğu traktörün fiyat performans analizini yapabiliriz.
İzmir'de 5713S Dyna^6 model çok satılmıştı ama Aydın'da sıcak hava koşullarında çalışma performansı nasıl olur , bilemiyoruz.
Bizim burda traktöre bakmaya gidince önce ön tarafına bakıyorlar anahtar izi varmı diye benim için çok problem değil aslında ama alacak olduğum traktörü 4-5 yıl sonra verip john deree yada Massey 6 serisi almayı planlıyorum kazanç belli gider çok birden açılmak ters getirir diye düşünüyorum bura Avrupa'daki gibi çiftçilerin garantisi yok maalesef ülkemizde tr5 110 daha iyi olucak anladığım kadarıyla benim için hararet yapacak olursada macun süreceğim artık fan da ekleyebilirim duruma göre yeni motor olduğundan çok fazla hararet yaptırmaz diye düşünüyorum ama bellide olmaz tabi 5713 baktım aslında fiyat beni zorlamiyacak olsa alırdım inşallah Massey yada John Deere 4. Traktörüm olur çok beğeniyorum ikisininde 6 serilerini o gün gelince tekrar bakarız artık sağ olursak teşekkür ederim yorumlarınız için

Debriyaj pedalı elektronik , ufak bir parçası değişmişti, kronikmiş , birde kuyruk mili dişlisi değiştirmiştik , biraz zayıf bir dişli kullanılmış , eskidikçe değiştirmek gerekiyor.
Sıcak hava performansı olarak çok güzel , ön kaput saman çöpüyle kaplı olsa da hararet nedir bilmiyor.
İzmir'de 5713S Dyna^6 model çok satılmıştı ama Aydın'da sıcak hava koşullarında çalışma performansı nasıl olur , bilemiyoruz.
Birde bu tr5 110 ec 2022 modellerde commonrail motor olanlar var onların motor performansı ve hararet commonrail olmayanlara göre daha mı iyi , siteden ve izlediğim videolardan baktığım kadarıyla motorları aynı galiba

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...wholland-tr-5-110-commonrail-1091582988/detay

Ek özellik olarak mı yazıyorlar yoksa daha mı iyi commonrail motor olanları

Birde özel üretim olanları var onlarda ekstra özellikler uydu dışında aynı galiba

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Birde bu tr5 110 ec 2022 modellerde commonrail motor olanlar var onların motor performansı ve hararet commonrail olmayanlara göre daha mı iyi , siteden ve izlediğim videolardan baktığım kadarıyla motorları aynı galiba

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...wholland-tr-5-110-commonrail-1091582988/detay

Ek özellik olarak mı yazıyorlar yoksa daha mı iyi commonrail motor olanları

Birde özel üretim olanları var onlarda ekstra özellikler uydu dışında aynı galiba
TR5 110 EC , CRDi traktör kullanmadık , sıra arasına girecek bir tipi de görünmüyor.

TR5 110 EC , CRDi traktör kullanmadık , sıra arasına girecek bir tipi de görünmüyor.
Tek traktöre kalınırsa öyle sıra arası için tamirciye denk geldim biraz önce oda tr5 110 ec al diyor 500 saat altı denk getirirsen 0 a yaklaşamıyorum 2.300 istedi bayii 2021 1.600 2022lerde 1.900 den başlıyor g7 uydulu olanlar 100 150 daha fazla 2022 den itibaren iç aksamda biraz değişiklik olmuş sanırım bazı komplikasyonları düzeltmişler hayırlısı bakalım yarın bir tane var tr5 100 ec s8000 2022 model 200 saatte Denizli'de ilanda yok arkadaş buldu ona bakmaya gitcez nasipse alırız teşekkür ederim yorumlarınız için

Tek traktöre kalınırsa öyle sıra arası için tamirciye denk geldim biraz önce oda tr5 110 ec al diyor 500 saat altı denk getirirsen 0 a yaklaşamıyorum 2.300 istedi bayii 2021 1.600 2022lerde 1.900 den başlıyor g7 uydulu olanlar 100 150 daha fazla 2022 den itibaren iç aksamda biraz değişiklik olmuş sanırım bazı komplikasyonları düzeltmişler hayırlısı bakalım yarın bir tane var tr5 100 ec s8000 2022 model 200 saatte Denizli'de ilanda yok arkadaş buldu ona bakmaya gitcez nasipse alırız teşekkür ederim yorumlarınız için
Yakın arkadaşımız TD5 100 BM alma durumunda ama hiç içimize sinerek al diyemiyoruz.
90 000 euro ya Deuthz 6135 RC Shift traktör alan var,
NH fiyatlarını yüksek görüyoruz.

Yakın arkadaşımız TD5 100 BM alma durumunda ama hiç içimize sinerek al diyemiyoruz.
90 000 euro ya Deuthz 6135 RC Shift traktör alan var,
NH fiyatlarını yüksek görüyoruz.
Baktım onlara da alacak olduğumu ilerde daha güçlü bir traktör ile değiştirmekte istiyorum
bir tane var ilanda ama 90000 € değil 123000€ ya var

• Beğen
Baktım onlara da alacak olduğumu ilerde daha güçlü bir traktör ile değiştirmekte istiyorum
bir tane var ilanda ama 90000 € değil 123000€ ya var
Hocam orada 90 bin e var demek istememiş demek istediği zamanında o rakama alınmıştı şuanki piyasanın ekonomimin durumunu anlatmak istiyor , siz ne yaptınız karar verebildiniz mi

Hocam orada 90 bin e var demek istememiş demek istediği zamanında o rakama alınmıştı şuanki piyasanın ekonomimin durumunu anlatmak istiyor , siz ne yaptınız karar verebildiniz mi
Anladım demek istediğinide genel olarak herşey yüksek bizim Türkiye'de fiyat yapışkanlıgı var çıkan birşey zor iner imkansız gibi sürekli düşüktende olsa enflasyon var

Tr5 110 ec 2021 ile td5 110 2022 2. El buldum bankaya başvurdum 2021 olan ziraat 2022 olanı işbankasina başvurdum hangisi daha makul olursa onu alacağım gönlüm tr5 110dan yana ama bütçeyide ayarlamak gerek malum piyasa durumu belli değil yarın ne olacak traktörü alınca atarım buraya inşallah hayırlısı olur teşekkür ederim

Anladım demek istediğinide genel olarak herşey yüksek bizim Türkiye'de fiyat yapışkanlıgı var çıkan birşey zor iner imkansız gibi sürekli düşüktende olsa enflasyon var

Tr5 110 ec 2021 ile td5 110 2022 2. El buldum bankaya başvurdum 2021 olan ziraat 2022 olanı işbankasina başvurdum hangisi daha makul olursa onu alacağım gönlüm tr5 110dan yana ama bütçeyide ayarlamak gerek malum piyasa durumu belli değil yarın ne olacak traktörü alınca atarım buraya inşallah hayırlısı olur teşekkür ederim
Hayırlı olsun ağırlınca kazandırsın inşallah güzel haberleri fotorafları bekliyoruz

• Beğen
Tepkiler: Aydınlı pamukçu

aldın mı kanka aldiysan fotograflari ekler msiin

• Beğen
Tepkiler: Aydınlı pamukçu
aldın mı kanka aldiysan fotograflari ekler msiin
Alamadım eldeki nakit yetmedi acente fiyatları ile kasko fiyatları arasındaki fark çok yüksek olduğu için Deutz 6120 yazıldım sıraya bu ay aldı benim önümdeki Haziran yada temmuz da gelir dedi acenta iyi mi ettim kötü mü bilmiyorum burda arkadaş kullanıyor gayet iyi her işini görüyor 500 dekar yer işliyor gelince atıcam resmini inşallah

Alamadım eldeki nakit yetmedi acente fiyatları ile kasko fiyatları arasındaki fark çok yüksek olduğu için Deutz 6120 yazıldım sıraya bu ay aldı benim önümdeki Haziran yada temmuz da gelir dedi acenta iyi mi ettim kötü mü bilmiyorum burda arkadaş kullanıyor gayet iyi her işini görüyor 500 dekar yer işliyor gelince atıcam resmini inşallah
Herşey gönlünce olur inşallah 6120de iyidir sıkıntı yaşamazsın

Bugün piyasası en hızlı traktor new Holland td serisidir piyasada en fazla satılan traktor td 75 90 100 dür ha bankada para ha kapinda td serisi traktor
Tutturmuşlar nh piyasası var diye 2016da bi arkadaşım td110 unu başka bir arkadışımmf 5450 dyna ten 20 bin aşağıya aldı 10 gün önce TD 1 milyona satıldı mf 1.800 bandında

Abiye aynen katılıyorum bende izmir tiredeyim 100km var aramızda mf nun 5711 ve 5713 dyna 6 modeli çok tuttu bende tavsiye ederim ama fiyat işte veya 5710m dyna modeli konya Ereğli'de bi arkadaşım 2018de aldı devamlı piyasa işinde balya 2 sıralı sırabağımsız makina ile ön kepçe ile katı gübresi dağıtımı kullanıyor TD 100den geçti çok çok üstün diyor memnun onuda düşünebilirsiniz oda fazla gelir diyorsanız yerli düşünceniz varsa td100 veya bölgemde yine çoğaldı hattat 4110 da olabilir karar sizin

Çevremde 1 ay içinde 2 tane 112 kubota 2milyondan alındı bir tane 140 kubota 2.4milyon bitane 2018 nh t6 130 2milyondan alındı 130 ile 140 kubota sıra 3 sıra mısır silaj makinasında çalışacak bakalım mf 5713s dyna 6ya göre nasıl performansları olacak çok merak ediyorum 110luk kubota çiftte mf5450 dyna 4 arattırmış

Çevremde 1 ay içinde 2 tane 112 kubota 2milyondan alındı bir tane 140 kubota 2.4milyon bitane 2018 nh t6 130 2milyondan alındı 130 ile 140 kubota sıra 3 sıra mısır silaj makinasında çalışacak bakalım mf 5713s dyna 6ya göre nasıl performansları olacak çok merak ediyorum 110luk kubota çiftte mf5450 dyna 4 arattırmış
Massey ile John Deere farklı klasmanda işte bütçe izin vermiyor gelir gideri düşünüyorum yaptığı işlerde aynı olunca benim için daha düşük fiyattaki traktörlere yöneliyorum mecburen nasipse deutz 6120 alıcam artık sıra bekliyorum şuan için gelirleri düşününce deli para valla traktör hakkımızda hayırlısı olsun

Massey ile John Deere farklı klasmanda işte bütçe izin vermiyor gelir gideri düşünüyorum yaptığı işlerde aynı olunca benim için daha düşük fiyattaki traktörlere yöneliyorum mecburen nasipse deutz 6120 alıcam artık sıra bekliyorum şuan için gelirleri düşününce deli para valla traktör hakkımızda hayırlısı olsun
120lik deutuzun fiyatı nerelerde adam aralıktan beri bekliyor aralıkta 1.4 dü gelmeyince ikinci el tr6. 130 aldı

• Beğen