15 şubat

Ynt: 15 şubat

2 TL ye bize ulaşıyor inşallah sizde 1 TL olmuştur. Bu kadar emeğin karşılığı değil ya,20 kuruştan iyidir yine.
nail abi 15 gün önce 1 liradan sattık hemen piyasa düştü Allah bereket versin şimdi tonu 600 700 lira arasında
allah kolaylık versin çok zor iş yaww
havuç ustaları yine şahene gösteri yapmış.bereketli olsun abi
sağolun arkadaşlar
abi allah sabır versın sıze işiniz zor ne zamana bitiyor bu havuc işi?
sağol havuç 1 ay içinde biter
paylaşım için teşekkürler ramazan abi maşallah kış falan sana vız geliyor gibi bereketli olsun
bereketli olsun Ramazan, kar, kış, çamur size vız geliyor maşallah.....
sağolun alıştık artık kar kış duramıyoruz :D
Eline sağlık.
kolay gelsin.

Havuç ekilen tarlada ertesi yıl birşey oluyor mu.

havuç kaç para.

Bu gün kilosu 25 kr dan. 600 kg soğan sattım.150 lira tuttu.Allah bereket versin.
sağol bu tarlaya turp ekeriz biraz zahmet li olur hazırlaması şimdi havuç 600 700 lira tonu
Güzel paylaşım Ramazan abi. Karlar eriyince iyice vıcık vıcık olmuşa benziyor....
evet erkan kar eridi toprak suya doydu iyce

İlk video da römork beşik gibi sallanıyor Allah tan devrilme falan olmuyor kolay gelsin abi emeğin karşlığını alırsın inş.
sağol tokmakcı
kolay gelsin, şu motorların çilesine bak.
kolay gelsin. o tarlayı birde sürmesi var her taraf iz
Güzel paylaşım Ramazan abi.Bol çamurlu görüntüler.Küçük traktörlerin yapacağı iş değil bu.
sağolun arkadaşlar küçük traktörler kendini götüremez bu tarlada L 95 çok yıprandı 20 25 gündür yüklemede tm 120 den daha fazla mazot yakıyor L 95 le sökecektim çizide gidemedi
Abi yine bir havuç kılasiği,durmak yok size 'yıpranmak paslanmaktan iyidir' diyorum bende senin avatarındaki gibi,kolay gelsin abi paylaşım için teşekkürler.
Kolay gelsin Ramazan abi..Bu kadar emeğin karşılığını inşallah alırsınız...
sağolun arkadaşlar
kolay gelsin abi de siz bu tarlaları nasıl sürüyorsunuz yaww.bu karda kısta zor iş
sağol bu tarlayı önce dipkazan veya tizel çekeriz sürüm kopra derken hazırlanır
işiniz çok zor be kardeşim ramazan ..havucun kilosu 5 tl olması lazım bence eziyete bak gavur eziyeti
kolay gelsin ramazan abi busene para ediyor galiba bereketli olsun.
sağolun arkadaşlar
şu kardeşimin çektiği çileye bak çamurda rızkının peşinde sorun bakalım emeğinin karşılığını alabiliyormu hiç bir zaman üretici kazanmıyor bu arkadaşımız verir havucun kilosunu 50 kuruşa bak yarın marketlerde manavda 2.5- 3 lira nerye gitti arta kalan para eli cebinde gezenlere alın terinin hiç mi değeri yok? kolay gelsin arkadaşım bereketli olsun.

sağol aynen aracı daha çok kazanıyor elini değmeden ve oturduğu yerden kazanıyor biz tarlayı hazırla ek sula yetiştir sök yıka vs vs uğraş dur

kolay gelsin inşallah emeğinizin karşılığını alıyosunuzdurr..
sağol Allah bereket versin şimdi biraz daha iyi ama eziyeti çok
kolay gelsin ramazan abi. bereketli olsn...
sağol ömer
ramazan abi bereketli olsun havalar açtı kaşınhanlılar tarlara girdi gene dün sabah konyaya giderken vızır vızır gidiyolardı traktörler bizimde var 20 dönüm kadar havuca icara verdik nasıl sürecem bilmiyorum
sağol önce dipkazan veya tizel çekersin pullukla sürersin kopra rotatil derken hazırlanır

Allah kolaylık versin ramazan abi emeklerinizin karşılığını alırsınız işallah
kolay gelsin bereketli olsun ramazan bey..
kolay gelsin bereketli olsun abi
sağolun arkadaşlar
ramazan kolay gelsin.çalışkan hemşerim benim.perşembe günü konyaya giderken acaba hangisi sensin diye tahmin ettim. fotoloru görünce tahmin ettiğim sen değilmişin.sen efese varmadan soldasın herhalde.neyse bi gün görüşürüz inşallah.
sağol bu tarla yeni çumra yolu üzerinde çumraya giderken bira fabrikasına varmadan 2. km sağ tarfata
BU TARLALARI BU ÇAMURDAN SONRA NASIL EKİYORSUNUZ
bu tarlalar lodos lar esince kurutuyor zaten sonra tizel pulluk kopra derken hazırlıyoruz