2008 universal 533

Selamun aleykum herkeze internette bi tane 2008 model universal 533 traktör buldum sizce nasildir alinirmi kronik sorunu varmidir. Diger traktorlere gore fiyati uygun özellikleri güzel bi yardımci olurmusunuz ?

Selamun aleykum herkeze internette bi tane 2008 model universal 533 traktör buldum sizce nasildir alinirmi kronik sorunu varmidir. Diger traktorlere gore fiyati uygun özellikleri güzel bi yardımci olurmusunuz ?
Öncelikle trakklübe hoşgeldin.77 model 445 i 24 sene kullandım 2 sefer rektefe yaptırdık.hattat üretimi olanlar dökülüyo ben olsam almam burda vardı bikaç tane herkes sattı

• Beğen
Tepkiler: murat1919 ve ufukk
Sayın karabulut90 bu 533 leri bende bir süre araştırdım.cevremde kullanan yok.
Ağır devir bir traktör.
Motoru farklı.
Parça sıkıntısı yaşandığını tamirci bir arkadaşım söyledi.
Ne biliyim benim hoşuma gidiyor.
Yakıtının az olduğunu çekim gücünün iyi olduğunu duydum

Karabulut90 ben 2 ay önce 2007 model 1400 saatte 683 tek çeker aldım. Şimdilik memnunum.
1996 dan 2007 ye kadar 0 km aldığımız 445 i koştuk hiçbir masraf açmadan sattık.
Üniversal ne kadar fiat benzeri olsa da bazı değişik parçaları var ama temininde sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Yakıt olarak az yakan fakat fiat kadar sağlam olmayan makinelerdir genel olarak.
533 köyde bir ara vardı hatta ormanda çalıştı güzel çekişi vardı.

Herkese merhabalar faydası olur diye geç de olsa yazayım dedim bende 2 yıldan beri tek çeker 2008 model universal 533 var çok şükür hiç bir problem çıkarmadı daha önce 640 Fiat 480 Fiat 6056 ve 96 model 445 universal kullandım tek çeker olarak 60 56 ile eşdeğer bir traktör hatta 7 li patlamada aynı tarlada çok daha başarılı parça olarak Fiat ile aynı gidip 55 46 falan alıp ta daha fazla para verip 87 88 model eski traktöre kanmayın sonuçta metal yorgunluğu var

Herkese merhabalar faydası olur diye geç de olsa yazayım dedim bende 2 yıldan beri tek çeker 2008 model universal 533 var çok şükür hiç bir problem çıkarmadı daha önce 640 Fiat 480 Fiat 6056 ve 96 model 445 universal kullandım tek çeker olarak 60 56 ile eşdeğer bir traktör hatta 7 li patlamada aynı tarlada çok daha başarılı parça olarak Fiat ile aynı gidip 55 46 falan alıp ta daha fazla para verip 87 88 model eski traktöre kanmayın sonuçta metal yorgunluğu var
Sayın Maydoslu bilgiler için sagolasin.
Kaç zamandır bu modeller aklımda (imkanım dahilinde) gayet açıklayıcı bilgi olmuş. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Maydoslu